راهنما

ست مانتو طوسی

ست مانتو طوسی

همانطور که میدانید رنگ طوسی یک رنگ خنثی است و به سادگی با رنگهای دیگر می شود شما میتوانید با خرید یک مانتو طوسی انواع تیپ های مجلسی و اسپرت را بسازید. رنگ طوسی با اینکه در ظاهر یک رنگ ساده به نظر می رسد اما به راحتی می تواند ظاهر شما را جذاب کند.

رنگ ها تاثیر زیادی روی خود ما و دیگر افراد می گذارند حسی را به آنها انتقال می‌دهند بدین ترتیب در روانشناسی رنگها رنگ طوسی را می توان نماد اعتماد و اطمینان ، استقلال و هوش و آرامش دانست. فصل پاییز و زمستان بهترین زمان برای استفاده از رنگ طوسی هستند امروز می خواهیم به به این مسئله بپردازیم که ست کردن مانتوی طوسی چگونه است ؟

چگونه مانتوی طوسی را ست کنیم ؟

برای ست مانتو  ابتدا سراغ رنگ‌های مکمل رنگ طوسی میرویم ست کردن رنگ طوسی بسیار ساده است اما توصیه ما این است که اگر دوست دارید استایل جذاب و چشم نواز داشته باشید این کار را با دقت بیشتری انتخاب کنید.

سبز و طوسی در ست مانتو طوسی

هر دو رنگ از رنگ های جذاب و دوست داشتنی  هستند که در چهار فصل قابلیت استفاده دارند اگر نمی دانید در هر چهار فصل از چه رنگی بدون اینکه کسل کننده باشد استفاده کنید ؛ ترکیب این دو رنگ یک انتخاب هوشمندانه خواهد بود که در کنار همدیگر نماد آرامش قدرت هستند ست مانتو طوسی روشن و سبز تیره از رنگهای مکمل بسیار جذاب هستند.

ست مانتو طوسی با سبز

طوسی و آبی در ست مانتو طوسی

همانطور که میدانید رنگ آبی یک رنگ سلطنتی است شما میتوانید به راحتی هر طیف از رنگ آبی را با مانتو طوسی به سادگی ست کنید و یک استایل رسمی یا اسپرت بسازید.

ست مانتو طوسی و آبی

طوسی و قرمز در ست مانتو طوسی

برای اینکه از یکنواخت شدن لباس های طوسی جلوگیری کنید می‌توانید آنها با رنگهایی مثل آجری زرشکی و قرمز که جلا دهنده ظاهر شما هستند ؛ ست کنید این ترکیب رنگ بسیار انرژی بخش و چشمگیر است است.

ست مانتو طوسی و قرمز

طوسی و صورتی در ست مانتو طوسی

ترکیب این دو رنگ یک ترکیب دوست داشتنی و قدیمی است که طرفداران زیادی دارد اما توصیه ما این است که اگر دوست دارید ست لباس طوسی و صورتی شما جذاب تر باشد یکی از لباس ها را تیره و دیگری روشن انتخاب کنید به عنوان مثال برای ست مانتو طوسی طوسی تیره از صورتی کم رنگ استفاده کنید.

ست مانتو طوسی و صورتی

طوسی و زرد در ست مانتو طوسی

همانطور که میدانید رنگ های زرد و خردلی بسیار پر انرژی و از رنگهای پاییزی هستند ولی اگر دوست دارید جلوه دیگری به رنگ زرد بدهید آن را در کنار لباس طوسی استفاده کنید این تک برای برای استایل های رسمی نیز بسیار مناسب است.

ست طوسی و خردلی

طوسی و سفید یا مشکی در ست مانتو طوسی

ترکیب رنگ طوسی در کنار رنگ سفید و مشکی یک انتخاب بسیار جذاب و راحت است توصیه ما به کسانی که نمی دانند چه رنگ هایی را با هم ست و خریداری کنند این است که در خرید لباس طوسی و همراه سفید یا مشکی شک نکنند.

ست طوسی و سفید مشکیطوسی و نارنجی در ست مانتو طوسی

بسیاری از افراد تمایل زیادی به استفاده از رنگ نارنجی به تنهایی ندارد اما استفاده رنگ ملایمی مانند طوسی یک ترکیب چشم نواز و جذاب می سازد پس اگر می خواهید یک استایل متفاوت را تجربه کنید در انتخاب رنگ طوسی در کنار نارنجی تردید نکنید.

چه شلواری برای ست مانتو طوسی مناسب تر است؟

با وجود اینکه رنگ طوسی با بسیاری از رنگ ها به سادگی ست میشود اما در انتخاب شلوار برای ست با مانتو طوسی بهتر است محتاطانه تر عمل کنیم اگر شما دوست دارید یک استایل اسپرت با مانتو طوسی داشته باشید به راحتی می توانید از شلوار جین زنانه آبی در هر طیفی استفاده کنید و یک استایل مدرن و جذاب بسازید اما اگر می خواهید یک استایل رسمی با مانتو طوسی داشته باشید و اگر قرار است به یک مهمانی بروید توصیه ما این است که از رنگ‌های  سفید ، مشکی و رنگ‌های تیره مثل زرشکی ، سرمه ای ، سبز تیره و یا بادمجانی استفاده کنید.

چه رنگ روسری یا شال برای ست با مانتو طوسی مناسب است؟

بسیاری از افراد رنگ روسری را با توجه به رنگ پوست خود انتخاب میکنند اگرچه رنگ طوسی با هر رنگی به سادگی ست میشود اما برای انتخاب روسری باید رنگ پوست را هم در نظر بگیریم پس انتخاب ما محدود تر می شود

  • برای خانم هایی که رنگ پوست سفید دارند ست مانتو طوسی را با یک رنگ روسری تیره مثل سبز تیره ، آبی تیره و قرمز تیره مناسب است.
  • خانم هایی که رنگ پوستشان سبزه است توصیه ما این است که ست مانتوی طوسی را با روسری روشن انتخاب کنند مثل رنگ های روسری بنفش ، آبی کاربنی ، زرد و قرمز تا چهره شما را با نشاط تر نشان دهد.
  • برای خانم هایی که رنگ پوست گندمی دارند برای انتخاب ست مانتو طوسی بهترین انتخاب رنگ هایی هستند که نه تیره و نه روشن هستند به عبارت دیگر  رنگ های میانه مثل صورتی ، یاسی ، بژ و آبی آسمانی.
  • اکنون نوبت خانم‌هایی است که پوست تیره دارند بهترین انتخاب برای ست مانتو طوسی رنگ‌ هایی است که باعث تیره تر شدن بیشتر پوستشان نشود مثل رنگ های بنفش بادمجانی ، آبی لاجوردی ، سبز زمردی و نارنجی.
  • اما رنگ های سفید و مشکی در ست مانتو طوسی قابل انتخاب برای تمامی خانم هاست و هیچ محدودیتی برای کسی ندارد شما می توانید با رنگ های سفید و مشکی ظاهری رسمی و جذاب داشته باشید.

چه کفشی برای ست مانتو طوسی مناسب است؟

 

برای انتخاب کفش ابتدا باید مشخص کنید که مدل مانتوی طوسی شما چگونه است آیا از مانتو طوسی اسپرت برای یک قرار دوستانه استفاده می‌کنید و یا برای یک مهمانی می خواهید مانتوی مجلسی طوسی استفاده کنید. متناسب با هر استایل می توانید ست کیف و کفش مجلسی و اسپرت خریداری کنید.

اگر استایل شما مجلسی است می توانید از رنگ های رسمی در ست مانتو طوسی استفاده کنید یعنی کفش هایی به رنگ مشکی ، آبی تیره ، زرد خردلی ، زرشکی و سبز تیره.

 

 

 

 

 

بازگشت به لیست