وبلاگ

شلوار سند بادی مناسب چه سبکی است

شلوار سند بادی مناسب چه سبکی است؟ اصلا شلوار سندبادی چیست؟ به شلوارهای فاق بلند، ساق های گشاد، شلوار سندبادی می گویند. اگرچه این شلوارها مجلل و رسمی به نظر نمی رسند. اما برای انتخاب یک لباس راحت، کاملا مناسب هستند. جالب است بدانید که این شلوار ابتدا در هند مورد استفاده قرار می گرفت اما سال هاست که مورد توجه مردم سایر کشورها از جمله مردم ایران قرار گرفته است. این شلوار به دلیل راحتی و خنکی مناسب ترین گزینه برای فصول گرم سال است

شلوار سندبادی چیست

طرح کلی شلوار سندبادی که به آن شلوار حرم یا شلوار هندی نیز می گویند یک ویژگی کلی دارد و آن گشاد بودن این شلوارها و جمع شدن در قسمت کمر و مچ پا است. اما شلوار سندبادی بسته به نوع پارچه و دوخت مدل های مختلفی دارد. برخی از انواع این شلوارها فاق بلندی دارند و شبیه دامن هستند و در قسمت پایین شلوار جمع می شوند. انواع دیگر این شلوار نسبت به نوع اول فاق کوتاه تری دارند و از بالا پف کرده و در مچ جمع شده اند.

برای دوخت این شلوار معمولا از کش در قسمت کمر و مچ پا استفاده می شود اما در مدل های خلاقانه گاهی اوقات از کمر دکمه دار یا بسته برای کمر شلوار استفاده می شود زیرا حالت نسبتا رسمی تری به شلوار می دهد.

شلوار سندبادی معمولا از پارچه های خنک و سبک دوخته می شود و یکی از بهترین انتخاب ها برای استایل تابستانی به حساب می آید. این شلوارها معمولا الگو و دوخت بسیار آسانی دارند و می توانید خودتان در خانه این شلوارها را بدوزید.

شلوار سند بادی مناسب چه سبکی است | گالری مانتو میرداماد

تاریخچه این شلوار

این شلوار را می توانید در لباس های سنتی هند، خاورمیانه، شمال آفریقا و ترکیه عثمانی بیابید. به همین دلیل در زبان انگلیسی به این شلوارها شلوار حرمسرا نیز می گویند، زیرا این شلوار را زنان حرمسرا می پوشند. ما در ایران به این نوع شلوارها شلوار سندبادی می گوییم. سندباد هندی یکی از شخصیت های داستان هزار و یک شب است که مجموعه های تلویزیونی و سینمایی زیادی درباره زندگی او ساخته شده است و به همین دلیل در ایران به شلواری که سندباد می پوشد شلوار سندبادی می گویند.

بیشتر بخوانید  بهترین رنگ مانتو برای فصل تابستان

در سال 1910 یک طراح فرانسوی به نام «پل پوآره» شلوار سندبادی یا شلوار حرمسرا را در مجموعه های خود قرار داد و پس از آن به تدریج این نوع شلوار در صنعت مد جهانی مورد استفاده قرار گرفت و منبع الهام طراحان مد شد. دهه هفتاد با ترویج فرهنگ هیپی و ترند سبک بوهو در جهان، این شلوارها که یکی از عناصر اصلی پوشاک سنتی هند و خاورمیانه بود، مورد توجه و علاقه بسیاری قرار گرفت. میان جوانان اما علاوه بر استایل بوهو، این شلوارها جای خود را در میان دیگر استایل ها باز کردند. حتی می توانیم شلوار سندبادی را منبع الهام برای شلوارهای اسلش و باگی بدانیم.

شلوار سندبادی را می توانید در استایل های رسمی و نیمه رسمی استفاده کنید

همانطور که گفتیم شلوار سندبادی نیز می تواند الهام بخش مدل ها و نقش های شیک و خاص باشد; به خصوص اگر سراغ پارچه های مناسب و شیک بروید. می توانید یک بلوز ساتن تنگ را با یک کمربند پهن، یک شلوار ساتن براق یا مخمل و یک جفت صندل پاشنه بلند ست کنید و یک استایل رسمی بسیار شیک، خاص و منحصر به فرد برای مهمانی ها و مهمانی ها داشته باشید.

همانطور که گفتیم شلوار سند بادی را شلوار هندی نیز می نامند زیرا در سبک سنتی هندی این وسایل یکی از پرکاربردترین وسایل سنتی هستند. اگر می خواهید با این شلوارهای جذاب استایلی رسمی یا نیمه رسمی داشته باشید، می توانید از استایل سنتی هندی نیز الهام بگیرید. مثلا یک جلیقه را با شلوار صندل و یک جفت پاشنه بلند ست کنید و استایلی متفاوت و جذاب برای خود بسازید. پوشیدن این شلوار استایلی غیر رسمی به شما می دهد.

بیشتر بخوانید  مانتو شلوار اداری شیک از کجا بخریم

5 مدل جذاب با شلوار سندبادی

  1. شلوار سندبادی زنانه با مانتو و کفش پاشنه بلند
  2. شلوار سندبادی با کفش سفید زنانه
  3. شلوار سندبادی خاکستری با بلوز مشکی و نیم بوت
  4. شلوار سندبادی زنانه با کت کرم و کفش کالج
  5. شلوار سندباد سفید با تونیک و پاشنه زنان

با شلوار سندبادی چه کفشی بپوشیم؟

اینکه چه نوع کفشی را با شلوار سندبادی ست کنید به نوع اجناس ترکیبی و استایل شما بستگی دارد. اگر به سبک بوهو لباس می پوشید و می خواهید شلوار ساندبادی خود را به سبک بوهو ست کنید، صندل های بند دار، کفش های دانشگاهی رنگارنگ و حتی چکمه های ارتشی بهترین انتخاب برای شما هستند. در استایل های کژوال تر، می توانید صندل های کتان هم بپوشید.

اگر می خواهید استایلی رسمی و نیمه رسمی با شلوار ساندبادی شیک داشته باشید، کفش های پاشنه بلند و صندل های پاشنه بلند بهترین انتخاب برای شما هستند.

شلوار سند بادی مناسب چه سبکی است | گالری مانتو میرداماد

شلوار سندبادی برای استایل کژوال

اما شلوار سندبادی فقط برای استایل بوهو مناسب نیست. می توانید این شلوارهای جذاب را به سبک کژوال بپوشید. اگر می خواهید با شلوار سندبادی استایل غیر رسمی تری داشته باشید می توانید از وسایل ساده تری استفاده کنید. به عنوان مثال پارچه های جین سبک و نازک برای دوخت شلوار ساندبادی راحتی مناسب هستند یا می توانید یک شلوار ساندبادی ساده نخی را با بلوز یا مانتو نخی با جلو بسته ست کنید و استایلی جذاب داشته باشید.

همانطور که گفتیم شلوار سندبادی نیز می تواند الهام بخش مدل ها و نقش های شیک و خاص باشد; به خصوص اگر سراغ پارچه های مناسب و شیک بروید. می توانید یک بلوز ساتن تنگ شیک را با یک کمربند پهن، یک شلوار ساتن براق یا مخمل و یک جفت صندل پاشنه بلند شیک ست کنید و استایل رسمی بسیار شیک و خاص و منحصربفردی برای مهمانی ها و مهمانی ها داشته باشید.

بیشتر بخوانید  استایل خود را با اکسسوری های ترند 2024 تکمیل کنید!

همانطور که گفتیم شلوار سندبادی را شلوار هندی نیز می نامند زیرا در سبک سنتی هندی این وسایل یکی از پرکاربردترین اقلام سنتی هستند. اگر می خواهید استایلی رسمی یا نیمه رسمی با این شلوارهای جذاب داشته باشید، می توانید از استایل سنتی هندی نیز الهام بگیرید. مثلا یک جلیقه را با شلوار صندل و یک جفت پاشنه بلند ست کنید و استایلی متفاوت و جذاب برای خود بسازید.

و در نهایت

شلوارهای سندبادی که سابقه آن به لباس های سنتی هندی و خاورمیانه ای بازمی گردد. علاوه بر جایگاه ویژه ای در استایل بوهو، الهام بخش اقلام و طرح های مختلفی در دنیای مد و فشن بوده است. می توانید شلوارهای سنتی و رنگارنگ سندبادی را به سبک بوهو و سبک هنری ست کنید و با شلوارهای سندبادی ساده تری استایل های خیابانی کژوال و راحت داشته باشید. علاوه بر این، الگوی دوخت و برش این شلوار می تواند طرح های مد روز و جذاب را به شما القا کند. امیدواریم راهنمای استایل با شلوار سندبادی برای شما مفید واقع شود و بتوانید با این شلوارهای محبوب استایل های جذاب و دوست داشتنی داشته باشید.

 

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال فعالیت و سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه مانتوهای گوناگون، از معتبرترین مجموعه ها شناخته شد‌‌ه است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به این مجموعه با بی نظیرترین انواع مانتو آشنا شوید و اقدام به خرید کنید. این مجموعه حرفه ای با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین مانتو ها را تولید می نماید.

تا تمامی مراجعه کنندگان با سلیقه های مختلف مناسب ترین مانتو برای خود را انتخاب و خریداری کنند.

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو شلوار اداری (63)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (311)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (298)

مانتو اسپورت فصلی (936)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (419)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
/* ]]> */