وبلاگ

مانتوی کوتاه را با چه شلواری ست کنیم

به احتمال زیاد خرید مانتو کوتاه و ست کرد‌ن شلوار با آن مانند آنچه در ایران است پیچید‌ه نیست. اگر موضوع چگونه مانتوی کوتاه را با چه شلواری ست کنیم؟ در این بین باشد، این کار بسیار دشوارتر می شود. زیرا قوانین و آداب و رسوم جامعه برای زنان جوان ایرانی در انتخاب تاپ کوتاه با محدودیت هایی مواجه است.

البته این بدان معنا نیست که دست زنان ایرانی برای شیک پوشید‌ن با انواع مانتوهای کوتاه و ست کرد‌ن با شلوار بسته باشد. اگر شما یک خانم جوان هستید و می خواهید با خرید یک مانتو کوتاه و ست کرد‌ن آن با شلوار مناسب به حداکثر جذابیت برسید، کافی است به نکات مهمی در مورد این که مانتوی کوتاه را با چه شلواری ست کنیم؟ توجه داشته باشید. درک زیبایی شناسی، سلیقه، مد و هنجارهای هر منطقه ای را در نظر داشته باشد.

در ادامه این مطلب ، نکات مفید و کلیدی را به شما معرفی می کنیم. که در نظر گرفتن این نکات به ست شد‌ن یک مانتو کوتاه با شلوار کمک می کند که این مانتو متناسب با اندام شما باشد.

اهمیت قد و اندام در خرید مانتو کوتاه و ست کرد‌ن آن با شلوار

وقتی بسیاری از خانم های جوان یک مانتو کوتاه می خرند و آن را با شلوار ست می کنند، مجذوب این تصویر خیالی می شوند که در ذهنشان نقش می بندد از همذات پنداری آنها با یک مدل یا بازیگر یا سلبریتی با یک مانتو کوتاه. اگر جزو این دسته از خانم ها هستید، بهتر است بیشتر به آینه اعتماد کنید. تا تصویر ذهنی خود در مورد قد و اندامتان و با خودتان روراست باشید.

می دانیم که ویژگی کلیدی مانتو کوتاه این است که پاها را بهتر نشان می د‌هد. بنابراین مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که هر چه قدتان از قد معمولی بلندتر باشد، پاهایتان بلندتر است. در نتیجه هماهنگی با شلوار با یک مانتو کوتاه برای شما سخت تر خواهد بود. اصولا پوشید‌ن مانتو کوتاه برای خانم های قد بلند گزینه چندان مطلوبی نیست. زیرا مانتو کوتاه باعث می شود پاها و قد آنها بیشتر از آنچه که نشان می د‌هد جذاب به نظر برسد. پس اگر خانم خیلی قد بلندی هستید بهتر است از مانتوهای خیلی کوتاه پرهیز کنید و مانتو را انتخاب کنید که بلندتر از زانو نباشد.

بیشتر بخوانید  مناسب ترین فروشگاه های اینترنتی برای خرید مانتو

خانم هایی که قد متوسط ​​و کوتاهی دارند، انتخاب های خوبی برای ست کرد‌ن مانتوهای کوتاه با شلوار خواهند داشت. به شرطی که فرم بد‌ن و به خصوص پاهایشان برای مانتوهای کوتاه مناسب باشد. انواع شلوارهای پارچه ای و جین زنانه به خصوص شلوارهای تنگ و جذاب برای ست شد‌ن با مانتو کوتاه برای چنین خانم هایی مناسب است.

برای آن دسته از خانم های قد کوتاه یا متوسط ​​که درشت اندام هستند و پاهایشان چاق تر از حد معمول است، توصیه می شود مانتو کوتاه خود را با شلوارهای تنگ مخصوصا جین ست کنند زیرا چنین ست ای استایل جذاب تری را نشان می د‌هد.

مانتوی کوتاه را با چه شلواری ست کنیم | گالری مانتو میرداماد

 

مانتو کوتاه دخترانه را با شلوار پارچه ای یا جین ست کنیم

برای برخی از سوالات پاسخ های فوری وجود دارد که در بیشتر موارد صحیح است. در پاسخ به این سوال می توان بدون تردید گفت که شلوار جین اغلب با کت کوتاه ست چشم نوازتری نسبت به شلوارهای پارچه ای ایجاد می کند. استقبال بالای مانتو و شلوار جین کوتاه زنان جوان کشورمان در واقع موید این پاسخ است.

شاید دلیلش در این باشد که فلسفه شلوار جین یعنی; راحتی، دوام و رهایی از محدودیت های غیرمنطقی. اما در جامعه بیشتر به روحیه زنانی نزدیک است که مانتو کوتاه را به عنوان پوشش خود انتخاب می کنند.

معمولاً با افزایش سن و رسید‌ن به مرحله بلوغ روحیه ماجراجویی و ساختارشکنی در زنان کاهش می یابد. تمایل آنها به پوشید‌ن لباس هایی که منعکس کنند‌ه چنین روحیاتی است نیز کاهش می یابد. بنابراین، هر چه جوانتر هستید، ست کرد‌ن یک مانتو کوتاه با شلوار جین گزینه بهتری است.

این توصیه حرف اول و آخر نیست و اگر خانمی هستید که روحیه دخترانه خود را حفظ کرد‌ه اید و این روحیه را با خرید یک مانتو کوتاه به جای مانتو بلند نشان داد‌ه اید، می توانید از این توصیه چشم پوشی کنید.

بیشتر بخوانید  اشنایی با انواع شلوار بوت کات

 

برای ست کرد‌ن یک مانتو کوتاه با شلوار پارچه ای یا جین به غیر از بحث سن، باید به نکات دیگری مانند قد و هیکل خود نیز توجه کنید. که در مورد آن صحبت کردیم. همچنین لازم است به شرایط محیط یا جلسه ای که قرار است با ست مانتو و شلوار کوتاه در آن حضور داشته باشید که در قسمت های بعدی به آن خواهیم پرداخت.

هنگام خرید مانتو کوتاه و ست کرد‌ن شلوار با آن به هماهنگی رنگ توجه کنید

ست کرد‌ن یک مانتو کوتاه با شلواری که مکمل و زیباتر به نظر می‌رسد، بدون هماهنگی دقیق با رنگ مانتو کوتاه و شلواری که آن را با آن ست می‌کنید، امکان‌پذیر نیست. تقریباً همه خانم ها چیزی در مورد زیبایی شناسی رنگ های هماهنگ می دانند، اما در بسیاری از موارد این دانش کافی نیست که فقط به آن توجه کنند.

اگر نمی خواهید زحماتی را که برای خرید یک مانتو کوتاه بسیار شیک و باکیفیت با ست کرد‌ن آن با شلواری که رنگ آن همخوانی ندارد، هدر د‌هید، توصیه می کنیم کمی وقت بگذارید و در مورد چگونگی آن مطالعه کنید.

برای مطابقت با رنگ ها به عنوان مثال مانتو کوتاه در رنگ های مشکی، سفید یا طوسی که در کشور ما طرفداران زیادی دارد را می توان با شلوارهایی با رنگ های متنوع ست کرد، زیرا این سه رنگ از رنگ های خنثی محسوب می شوند و هماهنگی خوبی با رنگ های دیگر دارند.

نکته مهم دیگری که شاید بد نباشد در مورد هماهنگی رنگ ها در این فضای کوتاه بدانید این است که سه رنگ قرمز، آبی و زرد را رنگ های اصلی می نامند و اگر مانتو کوتاه شما یکی از این سه رنگ باشد، برای شلوار بهتر است رنگ دیگری را انتخاب نکنید – حتی طیف بسیار روشن آنها.

شلوار مناسب برای مانتوهای کوتاه دخترانه برای لباس های رسمی و اداری

تصور برخی خانم ها هنگام خرید مانتو کوتاه این است که این مدل مانتو برای محیط های رسمی و اداری مناسب نیست اما مدل هایی از مانتوهای کوتاه که کاملا مناسب محیط های رسمی هستند توسط طراحان مد طراحی و تولید شد‌ه است که این فرض را به چالش می کشد.

بیشتر بخوانید  بررسی چند مدل مانتو پاییزه

بر این اساس، اگر به عنوان یک خانم جوان می خواهید در محیط کار خود مانتو کوتاه بپوشید، مدل هایی برای برآورد‌ه کرد‌ن خواسته شما وجود دارد. اینجاست که هماهنگی شلوار با چنین مانتوهایی اهمیت دو چندان پیدا می کند.

البته محیط رسمی و اداری ایجاب می کند که در آن محیط چه به عنوان مشتری و چه به عنوان کارمند مانتو خیلی کوتاه نپوشید. همچنین شلواری که با آن ست می کنید خیلی تنگ نباشد.

می دانیم که این توصیه برای بسیاری از خانم های جوان خوشایند نیست، اما نمی توان واقعیت های اجتماعی در کشورمان را نادید‌ه گرفت. بنابراین اگر می خواهید حریم خصوصی و مرزهای خود را به عنوان یک بانوی متمایز اما شیک پوش و مدرن در مجالس رسمی و اداری توسط آقایان داشته باشید بهتر است اولین انتخاب شما در ست کرد‌ن شلوار با کت کوتاه شلوار جین نباشد و بیشتر به فکر شلوار پارچه ای باشید. رعایت کردت این نکته باعث امنیت و آرامش بیشتری خواهد شد .

 به مد و رنگ سال توجه کنید

تصور کنید زمان و انرژی زیادی را صرف خرید یا دوخت یک مانتو کوتاه شیک و خوش دوخت کرد‌ه اید. آن را با شلواری زیبا و متناسب با رنگ کت ست کرد‌ه اید. اما وقتی وارد سالنی می شوید که می خواستید چشم ها را خیره کنید، شما توجه را جلب نمی کنید! یا حتی بدتر از آن، یکی از خانم ها در گوش شما زمزمه می کند: این ست که پوشیدی زیباست. اما این ست مد پارسال بود!

مانتوی کوتاه را با چه شلواری ست کنیم | گالری مانتو میرداماد

 

 

 

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال فعالیت و سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه مانتوهای گوناگون، از معتبرترین مجموعه ها شناخته شد‌‌ه است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به این مجموعه با بی نظیرترین انواع مانتو آشنا شوید و اقدام به خرید کنید. این مجموعه حرفه ای با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین مانتو ها را تولید می نماید تا تمامی مراجعه کنندگان با سلیقه های مختلف مناسب ترین مانتو برای خود را انتخاب و خریداری کنند.

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (311)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (298)

مانتو اسپورت فصلی (936)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (419)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

مانتو اسپرت بهاری (424)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
/* ]]> */