ست لباس

مانتو طوسی را با چه شالی ست کنیم؟

مانتو رنگ طوسی یکی از مانتوهای بسیار پرطرفدار است که برای مناسبت های مختلفی می توان آن را پوشید. شما می توانید از یک مانتو طوسی برای داشتن هر نوع استایلی استفاده کنید. از استایل رسمی و نیمه رسمی گرفته تا مانتو اسپرت و کژوال. در واقع با خرید مانتو طوسی با یک تیر چند نشان می زنید. زیرا تنها با خرید یک مانتو طوسی می توانید هر نوع استایلی را تجربه کنید. اگر قصد پوشیدن یک مانتو طوسی را دارید اما نمیدانید آن را با چه شال یا روسری می توان ست کرد پیشنهاد می کنیم این مقاله را از دست ندهید و تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

 

با رنگ طوسی بیشتر آشنا شوید!

بعضی از افراد گمان می کنند که طوسی همان خاکستری است. این رنگ گرچه خیلی به رنگ خاکستری نزدیک است و اما یک رنگ خاص و جادویی است. طوسی یکی از تناژهای رنگ خاکستری است اما با رنگ خاکستری کمی متفاوت است. رنگ خاکستری ترکیبی از رنگ سیاه و سفید است. اما رنگ طوسی ترکیبی از سیاه، خاکستری و آبی است و در برخی تناژها کمی رنگ سبز تیره نیز دارد که به آن طوسی لجنی هم گفته می شود.

رنگ طوسی رنگ کلاسیک و ظریفی است که آرامش بخش و تسکین دهنده است. این رنگ حس اعتماد به نفس، آرامش، نظم و وفاداری و بی طرفی را منتقل می کند. برای خانم هایی که طرفدار مانتو خاکستری هستند خرید مانتو طوسی جایگزین عالی محسوب می شود. ترکیب رنگ آبی باعث می شود تا نسبت به پوشیدن مانتو خاکستری آرام تر و مهربان تر به نظر برسید و پوست را روشن تر نشان می دهد.

 

به مانتو طوسی چه رنگ شالی میاد؟

اجازه دهید بدون حاشیه سراغ اصل مطلب برویم. به طور کلی مانتو رنگ طوسی به چهار دسته تقسیم می شود:

  • مانتو طوسی روشن
  • طوسی مایل به سبز
  • مانتو با رنگ طوسی سربی
  • و مانتو رنگ طوسی مایل به بنفش

مانتوهایی که رنگ طوسی روشنی دارند دارای ته رنگ آبی بسیار کمی می باشند. ابتدا باید مشخص کنید که مانتو طوسی شما جزو کدامیک از طیف های رنگ طوسی قرار دارد. گرچه طوسی به عنوان رنگ خنثی محسوب می شود و این موضوع تنها راجع به مانتو رنگ طوسی روشن، مانتو رنگ طوسی معمولی و مانتو رنگ طوسی نقره ای صدق می کند. در رابطه با مانتو طوسی لجنی و مانتو طوسی مایل به بنفش و طوسی سربی باید خیلی دقت کنید و نمی توان آنها را با هر رنگ شالی ست کرد.

 

انواع رنگ شال مناسب برای ست با مانتو طوسی

 

ست مانتو طوسی با شال سفید

خوشبختانه شما می توانید تمام مانتوهای طوسی با هر تنالیته رنگی که دارد را با شال سفید ست کنید. شال سفید یک رنگ خنثی بسیار زیباست که استایل شما را روشن تر می سازد. طوسی روشن و سفید هر دو رنگ روشن و سردی دارند و استایل شما را کمی کسل کننده نشان می دهند. توصیه می شود اگر می خواهید استایل چشمگیرتری داشته باشید شال سفید را با مانتو طوسی مایل به بنفش یا طوسی سربی ست کنید. این دو رنگ مانع از یکنواخت شدن تیپ شما خواهند شد.

 

ست مانتو طوسی با شال بژ

شال رنگ بژ ترکیب عالی برای ست با مانتو طوسی است. استایل شما را فوق العاده شیک و زیبا نشان می دهد. بژ رنگ بسیار زیبایی است. در صورتی که با مانتو طوسی سربی آن را ست کنید باعث می شود خوش تیپ تر از همیشه به نظر برسید.

 

مانتو طوسی و شال آبی

شال آبی روشن، سرم ای و کاربنی گزینه ای عالی برای مانتو طوسی روشن و مانتو طوسی متالیک می باشند و برای استایل زمستانه بسیار ایده آل هستند. شما می توانید انواع طیف رنگ آبی را با مانتو طوسی خود ست کنید. برای کامل تر شدن استایل زمستانه خود می توانید آن را با کیف و کفش سفید و شلوار جین آبی ست کنید.

 

طوسی و زرشکی

یکی از ترکیب های رنگی که خیلی به طوسی می آید رنگ زرشکی است. اگر می خواهید مانتو طوسی خود را در فصل پاییز بپوشید این رنگ مناسب می باشد و استایل بسیار شیک و دوست داشتنی را ایجاد می کند. به ویژه اگر آن را با طوسی لجنی ست کنید. زیرا رنگ سبز و زرشکی هر دو جزو رنگ های مخصوص استایل پاییزه هستند و ترکیب آنها در کنار هم برای فصل پاییز بسیار مناسب خواهد بود.

 

طوسی و زرد

همانطور که می دانید طوسی رنگ ملایم  ارامی است. برای اینکه استایل شادتر و جذاب تری داشته باشید مانتو خود را با شال زرد ست کنید. می توانید از انواع طیف رنگ زرد مثل شال زرد قناری، شال خردلی، شال طلایی و … استفاده کنید. رنگ زرد از آن دسته رنگ هایی است که خیلی به طوسی می آید و به ست شما جذابیت خاصی می بخشد. رنگ زرد قناری یا زرد انبه ای نسبت به سایر طیف های رنگ زرد هارمونی زیباتر و جذاب تری خواهد ساخت. چه مانتو شما طوسی لجنی باشد یا طوسی روشن ترکیب شدنش با زرد انبه ای شما را پرانرژی تر از همیشه نشان می دهد.

 

ست شال با مانتو طوسی

طوسی و مشکی

ترکیب مانتو طوسی با شال مشکی تقریبا برای هر موقعیتی مناسب است. مشکی و طوسی استایل کلاسیک شیکی را خلق می کند و برای چهار فصل سال مناسب می باشد. این ترکیب ساده و رسمی است و برای مجالس رسمی کاملا مناسب است.

 

ست شال با مانتو طوسی

طوسی و سرخابی

ست سرخابی و طوسی ترکیبی از استایل کلاسیک و مدرن است که استایل جسورانه اما بسیار شیکی را خلق می کند. این دو رنگ در کنار هم مکمل بسیار خوبی خواهند بود. شال سرخابی یک رنگ زمستانه بسیار دوست داشتنی است که به استایل شما ظرافت و زیبایی خاصی می بخشد. در واقع باعث می شود تیپ خانمانه تر و دلرباتری داشته باشید.

 

مانتو طوسی و شال گلبهی

یکی دیگر از بهترین ایده ها برای داشتن استایل طوسی زنانه شیک، پوشیدن شال گلبهی است. گلبهی رنگ ملیح و دخترانه ای دارد و باعث می شود فردی مهربان، آرام، حساس و دوست داشتنی به نظر برسید. همچنین این استایل شما را جوان تر و سرزنده تر از همیشه نشان می دهد. این ست مخصوص دخترخانم های جوان است و برای قرار ملاقات های دوستانه و مهمانی های غیر رسمی مناسب می باشد.

 

ست مانتو طوسی و شال سرمه ای

شال سرمه ای شال بسیار شیک و باکلاسی است که ترکیب آن با با مانتو طوسی استایل زنانه لاکچری سنگین و خاصی را برایتان خلق می کند. این استایل برای محیط های کاری و موقعیت های رسمی مناسب است. طوسی رنگ خنثی و ملایمی است که ته رنگ آبی دارد و تقریبا یک رنگ سرد محسوب می شود. سرمه ای نیز یک رنگ بسیار سرد است به همین دلیل ترکیب این دو رنگ برای فصل زمستان بسیار مناسب است.

 

ست طوسی و رنگ شال سبز

شما می توانید انواع طیف رنگ های سبز را با طوسی ست کنید. از سبز لیمویی گرفته تا شال سبز زیتونی یا سبز زمردی همگی به رنگ طوسی می آیند. اگر می خواهید استایل لاکچری داشته باشید یک شال سبز زمردی را امتحان کنید. شال سبز زمردی با مانتو طوسی مایل به بنفش و مانتو طوسی روشن به خوبی ست می شود و شما را خوش تیپ و باکلاس نشان می دهد.

 

ست شال با مانتو طوسی

سبز زیتونی نیز ترکیب فوق العاده ای با طوسی خواهد ساخت. اگر می خواهید شال سبز زیتونی و مانتو طوسی بپوشید می توانید برای شیک تر به نظر رسیدن از کیف و کفش چرم قهوه ای و اکسسوری های طلایی استفاده کنید.

 

مطالب مرتبط