آموزش, ست لباس

مانتوهای بلند پاییزه با مناسب ترین کفش ها

مانتوهای بلند پاییزه با مناسب ترین کفش ها 

حتما شما هم می خواهید بدانید که با فرا رسیدن فصول سرد سال که بیشتر مانتو حالت بلند دارند، چه نوع کفشی مناسب تر است؟ ایجاد استایل جذاب و شیک برای بسیاری از خانم ها اهمیت دارد. همیشه این چالش برای خانم ها وجود دارد که چه نوع کفشی با مانتو های خود ست کنند؟ در این مطلب گالری با مانتو میرداماد همراه ما باشید تا به شما آموزش دهیم چطور مناسب ترین کفش را برای مانتوهای بلند پاییزه خود متناسب با اندام تهیه نمایید.

 

مانتوهای بلند پاییزه با مناسب ترین کفش ها

کفش مناسب با مانتو بلند

همانطور که می دانید امروزه تنوع مانتو ها بسیار زیاد است. قطعاً برای خرید مانتو شما هم ساعت ها زمان می گذارید. مانتو ها در سبک و مدل های مختلفی مانند مانتو های طرح دار، ساده، کارشده، جلو باز، دکمه دار و … در بازار موجود هستند. شما هر نوع سلیقه ای که داشته باشید می توانید یک مانتوی بلند شیک را متناسب با فرم بدن و همچنین رنگ پوست خود خریداری نمایید.

به طور کلی اگر تمایل دارید استایل شیک و کامل داشته باشید، حتما باید کفش مناسب با مانتو بلند خود ست کنید. در غیر این صورت هر چقدر هم مانتو شما زیبا و جذاب باشد، در کل استایل شما خاص و چشمگیر نخواهد شد. معمولا مانتو های بلند را می توان با بسیاری از کفش ها به خوبی ست کرد.

بهتر است شما انتخاب کفش خود را بر اساس موقعیت و مکانی که می خواهید به روی انتخاب نمایید. برای مثال شما با یک مانتو پاییزه بلند می توانید از کفشهای کتانی اسپرت، پاشنه بلند، لژدار، بوت های بلند و یا کوتاه استفاده کنید. اگر مانتو بلند شما حالت مجلسی دارد، می توانید آن را با یک کفش پاشنه بلند ست نمایید. اگر از مانتو های بلند در فصول گرم سال مانند تابستان استفاده می نمایید، می توانید آنها را با صندل های بسیار شیک و زیبا ست کنید.

در واقع می‌توان گفت که انتخاب نوع کفش کاملاً بستگی به فصل موردنظر دارد. در ادامه این مطلب با گالری مانتو میرداماد همراه ما باشید تا اطلاعات جامع و کامل تری در مورد کفش مناسب با مانتوهای بلند پاییزه به دست آورید.

 

 

 

مناسب ترین کفش برای استایل های مجلسی 

حتما برای شما هم پیش آمده است که به یک مهمانی دعوت شده باشید. اگر از مانتوی بلند استفاده کرده باشید، انتخاب کفش برای شما بسیار اهمیت پیدا می کند. در این صورت قطعا کفش های پاشنه بلند می‌توانند مناسب ترین گزینه برای شما باشند.

در واقع می‌توان گفت انتخاب کفش پاشنه بلند جزء ایده آل ترین گزینه ها برای استایل‌های رسمی و مجلسی به حساب می آیند. شما با یک مانتو مجلسی بلند و کفش پاشنه بلند ظرافت و زنانگی خود را به رخ خواهید کشید.این سبک استایل بر روی اندام شما هم تاثیراتی خواهد داشت.

به طور کلی مانتو بلند مجلسی به همراه کفش پاشنه بلند اندام شما را کشیده تر نشان می دهند. معمولاً بسیاری از خانمها معتقد هستند که کفش های پاشنه بلند تنها برای استایل‌های رسمی و مجلسی بهترین گزینه هستند.

 

انتخاب کفش پاشنه بلند با مانتو های بلند پاییزه 

اگر شما هم تمایل دارید به تمامی جزئیات استایل خود توجه داشته باشید، بهتر است از کفش های پاشنه بلند همراه با مانتو های بلند استفاده کنید. در این صورت استایل شما بسیار شیک و بی نظیر خواهد شد. می‌توانید برای تمامی استایل های مختلف مانند کژوال، رسمی و نیمه‌رسمی از این سبک از کفش ها استفاده نمایید. در این صورت چالش بسیاری از خانم ها برای پوشیدن کفش با مانتو بلند برطرف می شود.

حتی اگر پوشیدن کفش پاشنه بلند همراه با مانتو بلند را یک قانون در نظر بگیریم، یک قانون بسیار زیبا ایجاد شده است. معمولا حداقل یک جفت کفش پاشنه بلند در کمد بسیاری از خانم ها وجود دارد. انتخاب رنگ کفش پاشنه بلند گاهی خود می تواند یک چالش باشد. به همین علت توصیه می کنیم که حتماً یک جفت کفش پاشنه بلند مشکی در کمد لباس های خود داشته باشید تا با بسیاری از لباس و مانتوها ست شود.

اگر تمایل دارید برای محل کار خود از کفش پاشنه بلند استفاده کنید، مناسب ترین گزینه کفش های پاشنه تخم مرغی و یا پاشنه های کوتاه هستند. در گذشته کفش های پاشنه بلند بیشتر برای مهمانی ها و مراسمات خاص کاربرد داشتند. در مقابل امروزه از این سبک از کفش ها بیشتر برای سر کردن با مانتو های بلند استفاده می شود.

حتی اگر شما نظر کارشناسان مد را در این رابطه بپرسید، آنها هم معتقد هستند که استفاده از کفش های پاشنه بلندبرای استایل های کژوال مناسب است. اگر انتخاب شما هم استایل های کژوال است، می توانید موهای خود را به حالت جلو بسته و جلو باز همراه با کفش های پاشنه بلند ست کنید.

خانم هایی با اندام پلاس سایز هم می توانند از مانتوهای بلند به همراه کفش های پاشنه بلند استفاده نمایند. اگر تمایل دارید لاغر تر از آن چیزی که هستید به نظر برسید، می توانید از ترکیب کفش های پاشنه بلند همراه با مانتو بلند خود استفاده کنید. در این صورت بسیار کشیده تر نشان داده خواهید شد. در ادامه این مطلب با گالری مانتو میرداماد همراه ما باشید تا اطلاعاتی در مورد صندل های لژدار مختلف با مانتو بلند به شما بدهیم.

 

 

انتخاب صندل لژدار با مانتو های بلند 

اگر به فکر یک استایل و جذاب و بی نظیر در فصول گرم سال هستید، انتخاب یک مانتو بلند مجلسی همراه با صندل های لژدار بسیار ایده آل است. حتماً به جزئیات استایل خود توجه داشته باشید تا چشمگیرتر از همیشه به نظر برسید. برای مثال می‌توانید به رنگ صندل لژدار و مانتو خود توجه داشته باشید. سعی کنید از رنگ های مکمل یکدیگر استفاده کنید. در این صورت استایل شما بسیار زیباتر خواهد شد.

صندل های لژدار باعث می‌شود تا قد شما کشیده تر از حد معمول نشان داده شود. در واقع شما می توانید یک استایل کاملا زیبا و کژوال را با این سبک از صندل ها همراه با مانتوهای بلند ایجاد کنید. حال می خواهیم بدانیم برای استایل های بهار و تابستان بهتر است از چه نوع کفش هایی با مانتو های بلند استفاده کرد؟ در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در مورد مانتوهای بلند پاییزه به دست آورید.

 

 

بهترین کفش برای مانتو های بلند در فصل بهار و تابستان

همانطور که در قسمت بالاتر هم برای شما توضیح داده ایم، انتخاب کرد صندل های لژدار در فصل تابستان همراه با مانتو های بلند بسیار مناسب است. در واقع می توان گفت صندل لژدار جزء انتخاب های بسیار محبوب برای خانم های شیک پوش در فصل بهار و تابستان است. صندل های لژدار هیچ موقع از مد نمی افتند و همیشه ترند هستند. به همین علت حتی اگر شما امسال یک صندل لژدار را در فصل تابستان خریداری کنید، تا سال ها بدون نگرانی از اینکه ممکن است از مد بیفتد، می توانید از آن استفاده کنید.

مانتوهای بلند هم در طرح و انواع مختلفی موجود هستند. از جمله مانتو های بلند می توان به سبک اسپرت، مجلسی و رسمی اشاره کرد. به طور کلی باید بدانید که خانم ها استقبال زیادی از مانتو های بلند دارند. این سبک از مانتوها بیشتر به آنها استایل خانومانه می دهد. مانتوهای بلند معمولاً در طرح هایی مانند بلند جلو باز، مانتو های بلند جلو بسته، حالت خفاشی و … هستند.

صندل های لژدار و یا صندل های بند دار پاشنه تخت می توانند گزینه بسیار خوبی برای این سبک از مانتو ها باشند. حتماً به اکسسوری ها در استایل خود توجه داشته باشید و تاثیر آنها را دست کم نگیرید. خانم های شیک پوش همیشه به جزئیات استایل خود هم توجه می نمایند.شما می توانید با اکسسوری هایی مانند کیف، گوشواره، گردنبند، ساعت و … استایل خود را تکمیل کنید.

 

 

بررسی انواع مختلف صندل تخت با مانتو های بلند 

صندل هایی که پاشنه دار و یا حالت تخت دارند، همیشه ترند هستند. حتما برای شما هم پیش آمده است که از این نوع سبک از صندل ها با مانتو های بلند خود استفاده کنید. صندل ها در فصل تابستان باعث می شوند تا پاهای شما خنک نگه داشته شود و در عین حال جذابیت استایل شما را حفظ می کنند. این مدل از کفش ها و صندل های تابستانه دارای طرح و رنگ های بسیار متنوع هستند و دست شما در انتخاب باز است.

شما به راحتی می توانید یک ست جذاب و بی نظیر از صندل تخت با مانتو های بلند را ایجاد کنید. جالب است بدانید که صندل های تخت بند دار همراه با شلوار های گشاد و مانتو بلند استایل بی نظیری را برای شما به وجود می آورند. بندهای این صندل ها تا ساق پا و یا مچ را پوشش می دهند.

 

 

 کفش های کالج ترکیب مناسب با مانتو های بلند 

امروزه کفش های کالج در تمام دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد. مصرف کفش ها علاوه بر راحتی دارای جذابیت بسیار زیادی هم هستند. اگر شما هم تمایل دارید تا در یک استایل شیک و جذاب احساس راحتی داشته باشید، حتماً کفش های کالج را با مانتو های بلند خود انتخاب نمایید. البته این کفش ها با مانتوهای بلند پاییزه خیلی ماسب نیستند.

البته باید بدانید تفاوتی نمی کند که شما از کفش های کالج با مانتو های بلند و یا کوتاه استفاده کنید. شما می توانید این سبک کفش ها را با بسیاری از استایل ها مانند استایل های کژوال، اداری و … بپوشید. خوشبختانه کفش های کالج را می توان با هر جنس از شلوار و مانتویی مانند کتان، پارچه ای و … به راحتی ست کرد. در ادامه این مطلب با گالری مانتو میرداماد همراه ما باشید تا به بررسی کفش متناسب با مانتو بلند برای فصول پاییز و زمستان بپردازیم.

 

انتخاب کفش مناسب برای استایل پاییز و زمستان با مانتوهای بلند پاییزه 

اگر شما هم اهمیت زیادی به استایل خود می دهید و می خواهید بدانید که در فصل پاییز و زمستان از چه نوع کفش هایی با مانتوی بلند استفاده کنید، این مطلب را مطالعه نمایید. در فصل پاییز و زمستان لباس ها بسیار جذاب و زیبا هستند. مانتوهای بلند پاییزه در فصل پاییز بسیار پرطرفدار هستند.

شما می توانید از بوت های ساق دار و یا پاشنه دار برای استایل خود با مانتوهای بلند پاییزه استفاده کنید. در این صورت استایل بی نظیر و چشمگیر خواهید داشت. اگر دارای قد کوتاهی هستید، می توانید از بوت های پاشنه بلند استفاده کنید تا استایل شما را کشیده تر نشان دهد. قطعاً انتخاب بوت های پاشنه بلند برای استایل‌های رسمی و مجلسی در فصل پاییز و زمستان بی‌نظیر است.

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که با بوت های پاشنه بلند احساس راحتی ندارید، می توانید از نیم بوت های بود های ساق دار که دارای پاشنه های تخت ایا لنز دار هستند، با مانتو های بلند استفاده نمایید.

انتخاب شلوار در این نوع استایل ها خیلی اهمیت ندارد، زیرا بوت های بلند و مانتو های بلند ظاهر شلوار شما را می گیرد. در این صورت پیشنهاد ما به شما این است که از شلوار های جذب و یا لگ ها استفاده کنید. این سبک از شلوار ها باعث می شوند تا شما خیلی راحت است بوت‌های بلند استفاده نمایید.

 

 

انتخاب بوت و نیم بوت با مانتوهای بلند پاییزه  

همانطور که می‌دانید بوت ها برای فصول سرد سال به خصوص با مانتوهای بلند پاییزه بسیار مناسب هستند. شما در فصل پاییز و زمستان همراه با مانتو های بلند پاییزه می توانید از این بوت و یا نیم بوت ها استفاده کنید و دچار چالش نشوید. حتماً به جزئیات استایل خود هم توجه داشته باشید تا ترکیب آنها با یکدیگر جذاب شود. اگر در شلوار های جذب راحت نیستید شما حتی می‌توانید از شلوار های گشاد همراه با بارانی های بلند استفاده کنید.

 

مانتوهای بلند پاییزه شیک

 انتخاب کتانی با مانتو های بلند 

بسیاری از افراد علاقه خاصی به پوشیدن کتانی دارند. اما می خواهیم ببینیم که آیا کتانی با مانتوهای بلند پاییزه شیک می شود؟ اگر شما شاغل و دانشجو هستید، حتماً باید از کتانی استفاده کنید تا رفت و آمد راحت تری داشته باشید.

خبر خوب این است که حتی با مانتو های بلند هم می توان از کتانی استفاده کرد و استایل شما همچنان جذاب باقی می ماند. به طور کلی کتونی ها و مانتو های بلند محبوبیت بسیار زیادی در بین خانمها دارد. شما میتوانید مانتو های بلند اسپرت را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از گالری مانتو میرداماد تهیه نمایید.

امیدواریم با مطالعه این مطلب اطلاعات خوب و مفیدی در مورد مانتوهای بلند پاییزه به دست آورده باشید.

 

بازگشت به لیست