ست لباس

مدل مانتو بهاری

مدل مانتو بهاری

 

با فرا رسیدن فصل بهار یکی از دغدغه های خانم‌ ها انتخاب و خرید مانتو بهاری می باشد همانطور که با رسیدن فصل بهار طبیعت نو نوار  میشود ، بانوان نیز به دنبال یک ست جذاب و جدید برای فصل بهار و انتخاب یک مدل مانتو بهاری هستند. خانم ها هر ساله برای داشتن یک استایل جذاب و مطابق با مد ، وقت و هزینه ی زیادی صرف میکنند. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که برای خرید مدل مانتو بهاری زمان و هزینه زیادی صرف کرده باشید اما نتیجه ی مطلوبی نگرفته باشید امروز قصد داریم در مطلب مدل مانتو بهاری این احتمال را به حداقل برسانیم و برای انتخاب مانتو بهاری به شما کمک کنیم پس در ادامه مطلب امروز با ما همراه باشید.

در انتخاب مدل مانتو بهاری ۱۴۰۱ به چه نکاتی توجه کنیم ؟

با آمدن عید و رسیدن فصل بهار بازار انتخاب و خرید مانتو بهاری و مطابق با رنگ سال بسیار پر هیاهو می‌گردذرنگ سال ۱۴۰۱ رنگ آبی بنفش است که می‌تواند در انتخاب رنگ مدل مانتو بهاری موثر باشد مواردی مثل استایل اندام ، رنگ پوست ، قد و مکان و زمان استفاده از مانتو و بسیاری دیگر از این عوامل در انتخاب و خرید شما موثر هستند. انتخاب درست مدل و رنگ مانتو ، میتواند تا حدود زیادی به استایل شما کمک کند و شما را شیک پوش تر و جذاب تر نشان دهد. خرید مانتو به دقت زیادی نیاز دارد با توجه به اینکه با رسیدن فصل بهار و در نیمه اول سال شاهد افزایش خرید مانتوهای خنک و رنگارنگ هستیم قبل از معرفی مدل مانتو بهاری به بررسی نکاتی در مورد انتخاب مدل مانتو بهاری می‌پردازیم.

مدل مانتو عیدتوجه به مدل مانتو بهاری :

مدل مانتو بهاری برای بانوان باید متناسب با قد و وزن باشد اگر شما پایین‌ تنه درشتی دارید ما به شما پوشیدن مانتوهای پایین تنه گشاد را توصیه می‌کنیم و اگر بالا تنه درشتی دارید پیشنهاد ما مدل مانتوهای راسته و نه تنگ خواهد بود اگر قد کوتاه دارید سعی کنید از پوشیدن مانتو هایی که قد آنها از روی زانو بیشتر از ۱۵ سانتی متر پایین تر است ، خودداری کنید.

توجه به رنگ مانتو بهاری :

همانطور که میدانید رنگ ها به خود ما و افراد دیگر احساسات مختلفی منتقل میکنند روانشناسی رنگ در انتخاب رنگ مانتو بسیار مهم است رنگ مانتو بهاری بهتر است متناسب با رنگ پوست شما باشد و هم متناسب با جغرافیایمحل زندگی شما ؛ به عنوان مثال اگر در جایی که اکثرا هوای دود آلود دارد ، زندگی می‌کنید پوشیدن مانتوهای روشن باعث می شود که لازم باشد به طور مکرر آنها را بشویید که این کار باعث کاهش کیفیت پارچه می شود پس رنگ مانتو بهاری را به نحوی انتخاب کنید که به شستشوی کمتری نیاز داشته باشد. اگر شما قصد دارید مانتو بهاری ۱۴۰۱ را دارید در این سال مدل مانتو جدید حریر گلدار به رنگ آبی بنفش ، بسیار پیشنهاد می‌شود که کمی هم شاین هستند.

توجه به جنس مانتو بهاری :

در خرید مانتو با توجه به جنس پارچه اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که کیفیت پارچه یکی از موارد مهم در دوخت و تولید مانتو است که باید به آن دقت کنید انتخاب مدل مانتو هایی که کمتر چروک می شوند و اتوی زیادی  نمی‌خواهند  و پرز زیادی به خود نمی گیرند بسیار کمک کننده و مفید است همچنین در انتخاب مدل مانتو بهاری باید توجه داشته باشید که جنس پارچه ی بهاری خنکی خوبی داشته باشد. مانتوهای نخی معمولاً خیلی زود چروک می شوند اما خنک هستند توجه داشته باشید که زیاد اتو زدن پارچه باعث آسیب بافت آن میشود.

مدل مانتو بهاری مناسب خانم های قد کوتاه :

یکی از انتخاب های خوب برای بانوان قد کوتاه خودداری از پوشیدن مانتو هایی است که دامن کلوش دارند همچنین مانتو های بسیار بلند باعث کوتاه تر دیده شدن این افراد می شود.

مدل مانتو بهاری مناسب خانم های قد بلند :

خانم های قد بلند در انتخاب مدل مانتو بهاری انتخاب های متعددی دارند اما باید توجه کنند که هرچه که مدل مانتو آنها تکراری نباشد و طرح راه راه یا چهارخانه نداشته باشد بلندی قد آنها بیشتر مشخص می شود.

مانتو عیدمدل مانتو بهاری دخترانه

با پیشرفته مد و افزایش و تنوع طراحی لباس ها ، طرح های زیبا و متنوع در خصوص مانتو برای سنین مختلف گسترش پیدا کرده است.

برای انتخاب مدل مانتو بهاری  ۱۴۰۱ مدل های کوتاه و بلند ، مجلسی و اسپرت و سنتی به صورت جلو باز و مدل مانتو بهاری جلو بسته با پارچه ها و رنگ های متنوع در بازار موجود هستند. با توجه به هر فصل و آب و هوا آن فصل طراحان کوشیده اند که نمونه هایی را وارد بازار کنند در خصوص فصل بهار که روزها بلندتر و طولانی‌تر است ، طرح های مدل مانتو بهاری خنک و راحت هستند.

انتخاب طرح و مدل مانتو بهاره دخترانه به سلیقه و روحیات افراد بستگی دارد رنگ انتخابی ، طرح ، مدل یقه و آستین و بسیاری دیگر از موارد میتواند به صورت تخصصی انتخاب شود. انتخاب مانتو های دخترانه و زنانه گلدار برای فصل بهار با پارچه های سبک و لطیف با رنگ‌ های متنوع و گاها متناسب با رنگ سال می تواند یک استایل شیک برای کسانی که به ظاهر و تیپ شان توجه میکنند باشد.

مانتو شب عیدمدل مانتو بهاری دخترانه با آستین های پفی :

در مانتو آستین پفی گاهی از خز و پارچه های مخصوص برای مدل آستین استفاده می شود جنس خود مانتو هم می تواند با توجه به فصل و آب و هوا نازک و ضخیم باشد.

مانتو استین پفیقد و فرم این نوع مانتو دخترانه برای فرم های مختلف اندام در سبک های مختلف طراحی می‌شود بعضی از آنها راسته و بعضی از آنها هم کلوش دوخته میشوند مدل کلوش بسیار زیبا و خاص جلوه می کند چون همخوانی ظریفی با مدل آستین ها خواهد داشت اما باید توجه کنید که میزان کلوش بودن پایین تنه در این نوع مانتو بهاری دخترانه نباید زیاد باشد چون از زیبایی آن کم می کند.