آموزش

مناسب ترین مدل مانتو جلوباز بهاری

 

مناسب ترین مدل مانتو جلوباز بهاری

مناسب ترین مدل مانتو جلوباز بهاری براساس اندام، از پوشیدن مانتوهایی با دامن های خیلی گشاد و کلوش خودداری کنید. اگر در انتخاب سایز دقت نکرده اید، باید شانه های درشت و آستین بلند مانتو را به خیاط بسپارید تا آن را اصلاح کند. مانتوهایی که تا روی زانو هستند و چند چین دارند به شما می آید.
در لباس هایی که خیلی تنگ هستند، در لباس هایی که کاملا به بدن شما نمی آیند، خود را تحت فشار قرار ندهید. به جای آن، کت هایی را انتخاب کنید که متناسب با سایز شما و متناسب با اندام شما باشد. کت های کشسان و کمر کشی معمولا برای خانم های درشت اندام مناسب نیستند. سعی کنید خطوط افقی در کت خود نداشته باشید. مانتوهایی بپوشید که خطوط و راه راه عمودی دارند یا اصلاً راه راه ندارند. از پوشیدن مانتوهایی با جیب کناری خودداری کنید، مانتوهای خیلی کوتاه انتخاب نکنید و به دنبال مدل هایی با چاک های کناری باشید.

 

ست کردن مانتو جلوباز بهاری در استایل

یکی از نکات بسیار مثبتی که با خرید مانتو مدل جلو باز باعث خوشحالی شما می شود را ذکر کنم. اگر مانتو مدل جلو باز خریدید، باید آن را زیر سارافون بپوشید و با مانتوتان ست کنید، هرچند که باید لباس یا بلوز یا تونیک یا هر چیز دیگری بپوشید. آن را ست کنید و زیر کتتان بپوشید، تنوع در تیپ شما بیشتر می شود، حتی اگر کت داشته باشید، اما می توانید آن را با هزار رنگ ست کنید، بسیار هیجان انگیز و انرژی زا است.

مانتو جلو باز

این نوع مانتو بیشتر از پارچه های نرم و رنگارنگ و مناسب فصول گرم سال است و بیشتر مورد توجه نسل جوان است.

مانتوهای جلو باز یقه دار

نوع یقه ای این مانتوها از پارچه های کمی ضخیم دوخته می شود که از ثبات لازم برخوردار است. این نوع طرح ها حالت ایستایی زیبایی را در مدل مانتو جلو باز ایجاد می کند که معمولاً نامتقارن است. این نوع مانتوهای جلو باز با یقه و پایه می تواند لباس بسیار خوبی برای خانم های قد بلند باشد. خانم های قد کوتاه نیز می توانند مانتوهای جلو باز دو رنگ، یک رنگ در بالا و یک رنگ در پایین را انتخاب کنند. برای مانتوهای جلو باز کوتاه می توانید شلوارهایی را انتخاب کنید که ثابت و کمی گشاد باشند تا زیبایی ظاهر را بیشتر کنند.

مانتو جلو باز بدون یقه دار

معمولا اکثر مانتوهای جلو باز بدون یقه هستند زیرا بیشتر مانتوهای جلو باز از پارچه های ظریفی که ثابت نیستند و برهنه محسوب می شوند دوخته می شوند و یقه این مانتوها به خوبی خودنمایی نمی کند. این نوع مانتوها را می‌توان با انواع کمربند پوشید و یا اکسسوری‌های دیگر آن را جذاب‌تر کرد.

مانتو جلو باز کتی (کوتاه)

این نوع مانتو در نوع خود بسیار جذاب و شیک است و برای افراد کوتاه قد بسیار مناسب است. البته افراد قدبلند هم می توانند از آن استفاده کنند. مانتو را با شلوار پارچه ای همرنگ مانتو ست کنید و یک شال گردن زیبا را با کفش های پاشنه دار متناسب با رنگ شال خود ست کنید.

مانتو جلو باز مجلسی

این نوع مانتوها با پارچه هایی استفاده می شوند که پایداری بیشتری دارند و برای خانم های مسن مناسب هستند. اغلب رنگ های خنثی و تیره دارند و فقط در مجالس پوشیده می شوند.

 

نکات مهم و کاربردی در خرید مانتو جلو باز

در مانتوهای جلو باز، نوع شلوار و شال انتخابی شما بسیار مهم است. زیرا اگر مانتو شما طرحی ساده یا تک رنگ دارد، بهتر است از شلوارهای گشاد و طرح دار استفاده کنید تا مانتو بیشتر به چشم بیاید.اگر شلوار ساده انتخاب می کنید مدل مانتو جلو باز با رنگ های زیبا را انتخاب کنید. مدل مانتو جلو باز محدودیت سنی ندارد اما باید توجه داشت که این نوع مانتوها افراد را بزرگتر و غیر واقعی تر نشان می دهند پس سایز مانتو را درست انتخاب کنید.

اگر چاق هستید و به پوشیدن این نوع مانتو علاقه دارید و دوست ندارید چربی شکم خود را ببینید، بهتر است مدل مانتو جلو باز با کمر را انتخاب کنید و طرح اندام یا دامن کوتاه بخرید. از بین مدل ها می توانید دوباره از مانتو جلوی کوتاه استفاده کنید زیرا زیبا و شیک هستند.اگر به دنبال مانتوهای جلو باز جدید چند تکه و نامتقارن هستید، می توانید مدل های جلو باز دو رنگ یا تک رنگ را انتخاب کنید که طرح ساده تری دارند.

در انتخاب جدیدترین مدل مانتو کوتاه جلوباز برای بهار به کیفیت و جنس پارچه آن توجه کنید. پارچه های نخی معمولاً بهترین کیفیت را در بین اجناس های موجود در بازار دارند. در تابستان هر نوع پارچه نخی که حاوی الیاف پلاستیکی یا مصنوعی نباشد برای این مانتوها مناسب است. مانتوهای جلو باز به دلیل استایل و استایلشان مد هستند. آنها در طول روز هستند و در تابستان به شما احساس خنکی می دهند.

انتخاب مانتو بر اساس قد

اگر قدتان بلند است:

انتخاب رنگ متفاوت برای کت و شلوار، قد شما را به چند قسمت مختلف تقسیم می کند و شما را کوتاه تر و خوش اندام نشان می دهد. پس یادتان باشد هرگز مانتو و شلوار همرنگ نپوشید و سعی کنید کت و شلوار و حتی کفشتان را در چند رنگ مختلف اما هماهنگ انتخاب کنید. همچنین مانتوهای بسیار کوتاه باعث می شود پاها بلندتر از آنچه هستند به نظر برسند، بنابراین از پوشیدن چنین مدل هایی خودداری کنید. مانتوهای زنانه با کمر تنگ شما را خوش اندام و زیبا می کند. در واقع کتی که بر انحناها و برجستگی های بدن تاکید دارد توجه را از قد شما دور می کند و اندام شما را متناسب تر نشان می دهد.

اگر قدتان کوتاه است:

سعی کنید از مانتوهای کوتاه خودداری کنید. اما اگر قدتان بلند است، کت های بلند تا روی زانو ظاهر خوبی خواهند داشت. از طرفی کت های خیلی بلند شما را کوتاه تر نشان می دهد. کت، بارانی یا پالتویی را انتخاب کنید که کوچک و سایز شما باشد. پالتویی که خطوط عمودی باریکی دارد خطوط عمودی بیشتری روی لباس ایجاد می کند و شما را بلندتر نشان می دهد، همچنین این مانتوها رسمی و کلاسیک هستند. از پوشیدن مانتوهای جعبه ای یا خیلی گشاد (که شما را چاق به نظر می رساند) یا چروکیده خودداری کنید.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال فعالیت و سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه مانتوهای گوناگون، از معتبرترین مجموعه ها شناخته شد‌‌ه است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به این مجموعه با بی نظیرترین انواع مانتو آشنا شوید و اقدام به خرید کنید. این مجموعه حرفه ای با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین مانتو ها را تولید می نماید تا تمامی مراجعه کنندگان با سلیقه های مختلف مناسب ترین مانتو برای خود را انتخاب و خریداری کنند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط