گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

راهنما خرید مانتو

نکات موثر در تعیین قیمت مانتو

مانتو یکی از لباس هایی است که زنان شبانه روز در محیط های مختلف از آن استفاده می کنند و بخش مهمی از فرهنگ زنان در ایران است. متناسب با فضاهای مختلف از مانتو های متفاوتی نیز استفاده می شود. انواع مانتو های رسمی، اداری، دانشجویی، اسپرت و … در رنگ ها، پارچه ها و طرح های متنوع تولید و به فروش می رسد. قیمت پارچه به عوامل مختلفی بستگی دارد که در این مقاله سعی داریم به توضیح نکات موثر در تعیین قیمت مانتو بپردازیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

تعیین قیمت مانتو بر مبنای قیمت نهایی

در این روش تولید کننده مانتو تمامی قیمت ها را تعیین می کند و درصدی از قیمت را به کل قیمت اضافه می کند. به عنوان مثال اگر طبق برآورد به سودی معادل 25 درصد نیاز باشد، این قیمت به قیمت اصلی اضافه شده و به مشتری اعلام می شود. تمام هزینه ها و نتایج باید در نظر گرفته شود.

قیمت گذاری بر مبنای ارزش کالای نهایی

ارزش محصول به محبوبیت آن محصول در ذهن مصرف کنندگان اشاره دارد. یعنی اینکه مشتری چقدر حاضر است برای یک مانتوی تمام شده بپردازد. این ارزش مستقیماً به تمایل به محصول و میزان پاسخگویی به نیازهای مشتری بستگی دارد. هر چه ارزش کالا بیشتر باشد، دست فروشنده برای افزایش قیمت بازتر است.

تعیین قیمت مانتو بر مبنای رویه بازار

به طور کلی با توجه به تجربه قبلی در بازار، قیمت برای هر کالا اعم از لباس و مانتو تعیین می شود که به عرف بازار معروف است. این روش برای بهای تمام شده هر محصول و اندازه گیری بازارپسندی محصول استفاده می شود.

قیمت گذاری مانتو بر مبنای تقاضای بازار

گاهی اوقات میزان عرضه پوشاک کمتر از تقاضای بازار است و در این شرایط قیمت کالا افزایش می یابد، اما معمولاً بین عرضه و تقاضا در بازار تعادل وجود دارد که محدوده قیمت مورد قبول بازار را تعیین می کند. در ادامه بیشتر به اینکه چه نکاتی در تعیین قیمت مانتو تاثیر دارد خواهیم پرداخت.

تعیین قیمت با توجه به قیمت رقیب

رقابت مهمترین چیز در فروش است و باید لیست قیمت رقبا تهیه شود و قیمت مانتو تولید شده در کنار این لیست به رقبا اعلام شود. اما مراقب کاهش قیمت و رعایت محبوبیت محصول موجود در بازار باشید.

تعیین قیمت مانتو طبق مقررات دولتی

گاهی اوقات قوانین تعزیرات و قیمت گذاری ویژه برای لباس ها از جمله مانتو که مورد نیاز تولیدکنندگان است اعمال می شود. در نتیجه تمام فروشندگان باید این قوانین را رعایت کنند.نکات موثر در تعیین قیمت مانتو

بیشتر بخوانید  چه نوع شلواری برای افراد لاغر مناسب است ؟

چه روش هایی برای تعیین قیمت مانتو در بازار وجود دارد؟

1) تعیین قیمت نفوذی یا مختلط مانتو

گاهی اوقات قیمت مانتو ها در برخی از مغازه های مانتو آنقدر پایین است که باورتان نمی شود. فروشندگان گاهی اوقات از تاکتیک های قیمت گذاری مختلط یا پایین و بالا استفاده می کنند تا با کاهش حاشیه سود مجموعه ای از اقلام و اعلام قیمت کمتر، مشتریان را به خرید بیشتر تشویق کنند. به این ترتیب مشتریان با سلایق مختلف تمایل به خرید بیشتر از خود نشان می دهند. در نتیجه احتمال بازگشت و جذب مشتریان بیشتری به آن فروشگاه وجود دارد. در این روش قیمت برخی کالاها کاهش و قیمت برخی کالاها افزایش می یابد. به این ترتیب حجم فروش افزایش می یابد اما سود فروش کاهش نمی یابد.

2) تعیین قیمت دسته ای مانتو

تعیین قیمت دسته ای به معنای ایجاد چندین سطح قیمت متفاوت است که کل خط تولید مانتو را پوشش می دهد. یعنی تولیدکنندگان مانتو قیمت محصولات مختلف را انتخاب می‌کنند و مصرف‌کننده‌ها به سراغ دسته‌ای می‌روند که می‌توانند بخرند. مثلاً در برخی فروشگاه ها دسته بندی های مختلفی برای انواع مانتو ها وجود دارد و همه مانتو های آن دسته قیمت یکسانی دارند.

3) تعیین قیمت پویا

امروزه با گسترش خدمات الکترونیکی، فروشگاه ها و فروش اینترنتی روز به روز در حال افزایش هستند و صنعت پوشاک نیز از قلم نیفتاده است. راحتی این نوع خرید باعث شده بسیاری از افراد به خرید اینترنتی بپردازند. در فروشگاه های آنلاین، خریداران اغلب باید یک حساب کاربری ثبت کنند و سپس اقدام به خرید کنند. در اینجا از روش‌های قیمت‌گذاری متغیر و پویا توسط فروشندگان استفاده می‌شود و می‌توانند با توجه به تمایل مشتری و سابقه خرید، قیمت محصول را تعیین کنند و مشتری می‌تواند کالا را کمی گران‌تر به دلیل علاقه خود خرید کند.

4) تعیین قیمت جادویی مانتو

راهی است که کمی قیمت مانتو را پایین بیاورند و تجربه نشان داده قیمتی که به 900 یا 990 تومان تمام می شود بیشتر از قیمت رند می فروشد. زیرا مشتری به عدد آن طرف مانده در قیمت نگاه می کند. برچسب و تحت تاثیر روانی دیدن تعداد کمتر، تشویق به خرید ارزان تر این لباس ها می شود. این روش را به دلیل تاثیر بسیار زیاد در فروش، روش جادویی یا شگفت انگیز می نامند.

بیشتر بخوانید  4 نکته مهم خرید آنلاین مانتو زنانه

5) تعیین قیمت پرستیژی

گاهی اوقات قیمت برخی از  مانتو ها بالاتر از حد معمول تعیین می شود. نه به دلیل کمیاب یا گران بودن تولید، بلکه به دلیل تأثیر روانی. اگر مثلاً ادکلن، عطر یا جواهرات گران باشد، بسیاری از مردم به دلیل بی کیفیتی قیمت آن را پایین می‌دانند و به دلیل اعتقاد به این اصل که چیزی به نام ارزان وجود ندارد، از خرید آن منصرف می‌شوند. خریداران دیگری نیز وجود دارند که به دلیل شهرت و برند خاص حاضرند برای خرید آن هزینه بیشتری بپردازند اما به ارزش واقعی محصول اهمیتی نمی دهند.نکات موثر در تعیین قیمت مانتو

 نکات موثر در تعیین قیمت مانتو

عوامل زیادی در کنار هم برای افزایش قیمت یک مانتو یا محصول کار می کنند. در ادامه به نکات موثر در تعیین قیمت مانتو اشاره شده است. این نکات عبارتند از:

1. جنس پارچه مصرفی برای دوخت

جنس یکی از دلایل اصلی خرید مانتو است. مردم معمولا لباس های باکیفیت می خرند. از آنجایی که شما به طور منظم و هر روز از مانتو استفاده می کنید، حساسیت روی انتخاب جنس مانتو کاملا منطقی است. از طرفی هر چه مانتو ها کیفیت بهتری داشته باشند قیمت بالاتری نیز دارند. پارچه فیونا یکی از بهترین پارچه ها است که ماندگاری خوبی دارد. تغییر رنگ نمی دهد و می توانید از سلامت تاروپود مطمئن باشید و کیفیت آن را حداقل تا یک سال حفظ کنید. پارچه کرپ نیز یکی از انواعی است که روی بدن زیبا و خوش فرم به نظر می رسد و به اصطلاح مانتوی آن بسیار خوب است. به همین دلیل بسیاری از تولیدی ها از این نوع پارچه برای دوخت مانتو استفاده می کنند. تنها مشکل پارچه کرپ گرماژ بالاست.

2. نوع مدل و دوخت مانتو

بخشی از قیمت مانتویی که می خرید بستگی به مدل و نحوه دوخت آن دارد مانند مانتوی عبایی. به عنوان مثال طراحان و خیاطان ماهر مانتو ابتدا باید الگوی مانتو را بسازند و سپس اقدام به برش پارچه و دوخت لباس کنند. این مورد یکی از نکات موثر در تعیین قیمت مانتو است.

از آنجایی که مراحل فوق در تولید انجام می شود و مشتری در مرحله آماده سازی اقدام به خرید و امتحان کردن لباس می کند، خطر کار خیاط دو برابر می شود. در اینجا باید لباس ها را به سبک مشتری طراحی و آماده کنند.

بیشتر بخوانید  فروش مانتو دخترانه مدل عروسکی

به دلیل پیچیدگی کار خیاط و پیچیدگی طرح های مانتو، افزایش قیمت طبیعی است. در نتیجه یکی از عوامل موثر در افزایش قیمت مانتو مدل و طرح لباس است. مثلا مدل ساده مانتوی اداری راحت تر آماده می شود.

3. تنوع سایز این لباس ها

از دیگر عواملی که در تعیین قیمت مانتو موثر است می توان به سایز آن اشاره کرد. البته هر چه سایز یک مانتو بزرگتر باشد، قیمت تمام شد‌ه مانتو نیز بیشتر می شود.

4. خرید عمده و جزئی

هنگامی که یک مانتو را به صورت عمده خریداری می کنید، قطعاً قیمت آن ارزان تر از خرید مانتوی تکی است. چون در تولید انبوه مانتو ها با تعداد بسیار بالا تولید می شوند. در صورت سفارش عمده، قیمت هر مانتو با توجه به نوع پارچه متفاوت محاسبه می شود. در پارچه های تریکو، وزن (کیلوگرم) بر تعداد مانتو شلوار تولید شد‌ه تقسیم می شود تا قیمت هر یک از مانتو ها مشخص شود. ضمناً برای پارچه های تاروپودی نسبت پارچه بریده شد‌ه از طاق ایجاد و برای هر مانتو محاسبه می شود.نکات موثر در تعیین قیمت مانتو | گالری مانتو میرداماد

5. مواد مورد استفاده برای دوخت

از دیگر عوامل موثر بر قیمت مانتو می توان به مواد به کار رفته در دوخت و تزئین مانتو مانند دکمه، زیپ و … اشاره کرد. شکی نیست که اگر دکمه های مانتو مدل ساده تری داشته باشد قیمت آن نیز کمتر است. اگر برای دوخت مانتو از اکسسوری های خاص و گران قیمت استفاده شود، قیمت مانتو نیز افزایش می یابد.

6. خرید حضوری و آنلاین مانتو

در صورت خرید اینترنتی مانتو، باید هزینه ارسال و همچنین هزینه مانتو را بپردازید. شکی نیست که هزینه ارسال تاثیر بسزایی در قیمت مانتو ندارد و با توجه به هزینه ایاب و ذهاب، خرید شخصی خواهد بود.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال فعالیت و سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه مانتوهای گوناگون، از معتبرترین مجموعه ها شناخته شد‌ه است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به این مجموعه با بی نظیرترین انواع مانتو آشنا شوید و اقدام به خرید کنید. این مجموعه حرفه ای با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین مانتو ها را تولید می نماید تا تمامی مراجعه کنندگان با سلیقه های مختلف مناسب ترین مانتو برای خود را انتخاب و خریداری کنند.

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (357)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (344)

مانتو اسپورت فصلی (981)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (464)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من