گالری مانتو میرداماد

شعبه میرداماد

تلفن : 02126406465

شعبه نوبنیاد

تلفن : 02191091707

وبلاگ

5 راز مهم شیک پوشی بانوان

راز مهم شیک پوشی بانوان

5 راز مهم شیک پوشی بانوان

توجه به استایل ما می تواند نقش مهمی در اعتماد به نفس ما داشته باشد. بسیاری از بانوان با انتخاب استایل های خاص و مناسب، ظاهری جذاب و ایده آل برای خود به وجود می آورند که سبب شیک پوشی آن ها می شود. بانوان شیک پوش در حقیقت چند نکته درمورد ست کردن لباس ها را رعایت می کنند که در نهایت به زیباتر شدن تیپ ها آن ها منجر می شود. نکاتی که رعایت کردن آن ها به شیک پوش شدن همه افراد کمک می کند.

البته باید توجه داشته باشیم که برخی نکات در افراد مختلف با توجه به شرایطی که دارند، متفاوت می باشد. به عنوان مثال نکاتی که افراد سایز بزرگ برای شیک پوشی باید رعایت کنند با افراد لاغر یکسان نمی باشد. از همین رو ما در ادامه 5 راز مهم شیک پوشی بانوان که برای همه یکسان است را مورد بررسی قرار می دهیم.

5 راز مهم شیک پوشی بانوان | گالری مانتو میرداماد

شیک پوش بودن یعنی چی؟

برای شیک پوش بودن اولین سوالی که باید از خود بپرسیم این است که شیک پوشی برای ما به چه معنی ای می باشد. آیا تنها انتخاب و خرید لباس های برندهای معروف نشانه ی شیک پوشی می باشد؟ آیا همین که لباس های مد روز را خریداری کنیم یعنی شیپ پوش هستیم؟

برای این که معنی دقیق شیک پوش بودن را متوجه شویم باید ابتدا شناخت کاملی از اندام خود و همچنین استایل های متنوع داشته باشیم. متاسفانه امروزه با مد شدن برخی استایل ها واژه شیک پوشی معنای حقیقی خود را از دست داده است. شیک پوش بودن یعنی افراد متناسب با سایزها و اندام خود لباس هایی را انتخاب کنند که با یکدیگر همخوانی دارند.

شیک پوشی لزوما به پیچیده و شلوغ بودن استایل نیست. ممکن است ست بسیار ساده ای را خریداری کنید که در عین حال بسیار شیک و جذاب است. در نتیجه قدم اول برای شیک پوش شدن آشنایی کامل با ویژگی های بدن و روحیات خودمان است.

  • 5 راز مهم شیک پوشی بانوان | گالری مانتو میردامادآشنایی با ویژگی های اندام خود

برای شناخت بیشتر ویژگی های اندامتان باید در ابتدا فرم ظاهری خود را شناسایی کنید. بعد از تشخیص فرم کلی اندامتان می توانید تصمیم بهتری در انتخاب استایل مناسب داشته باشید. برای مثال استایلی که برای افراد با فرم بدنی مثلثی مناسب است برای بدن های مستطیلی مناسب نمی باشد.

در صورتی که شما با ویژگی های ظاهری خود آشنا باشید استایلی دقیقا متناسب با اندام خود انتخاب می کنید و ظاهری شیک خواهید داشت. در این صورت می دانید که اگر بالاتنه ی بزرگ تری نسبت به پایین تنه خود دارید، بهتر است از چه لباس هایی با چه فرم هایی استفاده نکنید تا شیک پوش باشید.

بیشتر بخوانید  مانتو زرد را با چه ست کنیم ؟

پس با توجه به اهمیت زیادی که این نکته در ایجاد ظاهری شیک دارد، بدون در نظر گرفتن فرم بدنیتان و صرفا به دلیل این که لباسی مد روز است و یا خوشتان آمده، آن را انتخاب نکنید. چراکه می تواند برخلاف تصور شما، برای اندامتان کاملا نامناسب باشد.

  • انتخاب استایل شخصی و مخصوص خود

بعد از اینکه با فرم اندامتان آشنا شدید می توانید بهترین استایل را برای خود انتخاب نمایید تا از بانوان شیک پوش باشید. داشتن استایل مخصوص برای خود یکی از راه های شیک پوشی است که جذابیت افراد را چندین برابر می کند.

اینکه استایلی خاص داشته باشیم به این معنی نیست که تنها از لباس های محدودی باید استفاده شود و یا همیشه یک مدل لباس بپوشیم. داشتن استایل خاص یعنی لباس هایی را انتخاب کنیم که بیشتر از هر لباسی برای اندام ما مناسب هستند و ظاهری زیبا برای ما خواهند داشت.

البته اینکه لباس های انتخابی را دوست داشته باشید هم بسیار نکته مهمی است. چرا گه ممکن اس تبه دلیل فرم بدنتان استایل های زیادی برای شما مناسب باشند اما شما همه آن ها را دوست نداشته باشید. در نتیجه زمانی که خودتتان به استایل و لباستان علاقه ندارید بقیه افراد نیز این انرژی را از شما دریافت کرده و از استایل شما خوششان نمی آید.

اگرچه یکی از مهم ترین اصول شیک پوشی این است که با توجه به تفکرات و علایق خود لباس بپوشید نه برای دیگران! افرادی که این اصل مهم را رعایت می کنند هما کسانی هستند که با اعتماد به نفس بسیار زیادی استایل خود را انتخاب می کنند و با ظاهری شیک فعایت می کنند.

5 راز مهم شیک پوشی بانوان | گالری مانتو میرداماد

  • استفاده متعادل از اکسسوری و وسائل زینتی

امروزه استفاده از اکسسوری های متنوع رواج زیادی دارد. به گونه ای که از دختربچه های 3-4 ساله تا بزرگسالان همه درگیر انتخاب بهترین اکسسوری برای لباس های مختلف خود هستند. استفاده از زینتی های خاص برای برخی استایل ها جذابیت زیادی دارد، اما اگر برای تمام لباس های خود بیشترین اکسسوری را به کار ببریم از شیک پوشی فاصله می گیریم.

باید دقت داشته باشیم که به جز استایل های اسپرت خاص، استفاده از اکسسوری های زیاد برای بسیاری از تیپ ها مناسب نمی باشند. همان طور که در بالا اشاره شد صرفا به این دلیل که ما از چندین اکسسوری خوشمان می آید و یا افراد زیادی از آن ها استفاده می کنند، ما نباید استایل خاص خود را با تعدد اکسسوری خراب کنیم.

بیشتر بخوانید  ترکیب استین خفاش با کیمونو و بهترین ترکیب رنگ آن

اگر دقت کنید افرادی که از نظر شما خوش پوش هستند از اکسسوری های کم اما زیبا و جذاب استفاده می کنند. چرا که می دانند اگر از وسائل زینتی متعددی در استایل خود به کار ببرند، زیبایی اصلی استایلشان از بین خواهد رفت و نظر افراد به اکسسوری های آن ها جذب می شود.

در نتیجه باید بهترین انتخاب را برای اکسسوری ها و زینتی هایی مانند انگشتر، دستبند، ساعت، کلاه و موارد دیگر داشته باشید تا استایل شما را زیباتر نشان دهد. برای این کار می توانید قبل از خرید هر اکسسوری مطمئن شوید که آیا وسیله مورد نظرتان برای استایلی که دارید مناسب است یا نه.

بهترین شخصی که می تواند در این تصمیم گیری به شما کمک کند، یکی از نزدیکان و یا فروشنده اکسسوری است. این افراد با توجه به شناختی که از شما و یا استایل های متنوع دارند می توانند بهترین ایده ها را به شما ارائه دهند و به شما در انتخاب استایلی جذاب کمک کنند.

5 راز مهم شیک پوشی بانوان | گالری مانتو میرداماد

  • توجه به ویژگی های مهم لباس در زمان خرید

افراد شیک پوش در زمان خرید به ویژگی ها لباس اهمیت زیادی می دهند. ویژگی هایی همچون سایز، رنگ، مدل و بسیاری موارد دیگر است. بانوان شیک پوش جمله ی همیشگی برخی دختران که برای هر مناسبتی می گویند «چی بپوشم» را ندارند، چراکه این افراد بهترین انتخاب ها را دارند و هر کدام از لباس هایی که خریداری می کنند در موقعیت های مناسبی با استایل های خاص قابل استفاده استفاده هستند.

این افراد می دانند که داشتن کمدی پر از لباس های متنوع و رنگارنگ بسیار لذت بخش است اما خرید لباس های کاربردی در تعداد محدود جذابیت استایل آن ها را افزایش خواهد داد. لباس هایی متناسب با اندام آن ها و با توجه به سایر لباس هایی که دارند.

بانوان شیک پوش در زمان خرید دقت زیادی به لباسی که می خواهند انتخاب کنند دارند، چرا که معتقد هستند باید با توجه به استایل مناسب خود و با توجه به لباس هایی که دارند خرید کنند.

برای مثال ممکن است شما از یک شال صورتی خوشتان آمده باشد اما نه مانتویی دارید که با آن ست شود و نه حتی به رنگ صورتتان می آید. با این حال شما آن شال را خریداری می کنید و حتی در برخی موارد از آن استفده می نمایید. این خرید بعد از مدتی برای شما تکراری خواهد شد و به دنبال استایل دیگری می روید.

بیشتر بخوانید  معرفی جذاب ترین مانتو های 1402

درنتیجه بهتر است از همان ابتدا شالی را بخرید که هم چهره شما را زیباتر می کند و هم با سایر لباس های شما همخوانی دارد، تا استایل و تیپ جذاب تری داشته باشید و بعد از مدتی دلتان را نزند. 5 راز مهم شیک پوشی بانوان | گالری مانتو میرداماد

  • عدم توجه به مد روز و ترند بازار

انتخاب و استفاده از  لباس هایی که مد روز هستند و افراد زیادی از آن ها استفاده می کنند شاید در ظاهر جذاب به نظر برسد اما در حقیقت بعد از مدتی باعث نارضایتی افراد می شود. ممکن است امروز مانتوی بلند با رنگ قرمز مد شود و ماه بعد این مدل مانتو جای خود را به مانتوی کوتاه آبی دهد.

در این شرایط بانوانی که به دنبال مد روز هستند باید هر بار هزینه هنگفتی را برای این تغییر مد پرداخت کنند تا با افراد دیگر یکسان شوند. در صورتی که بانوان شیک پوش توجهی به مد ندارند و متناسب با سبک و اندام خود لباس هایشان را انتخاب می کنند.

همان طور که در طول زمان لباس های متنوعی مد شدند و از مد افتادند، استایل هایی هم همچنان با قدرت زیادی در بین افراد زیادی محبوب هستند. مانتوهای چرمی، شلوارهای دمپا و بافت های متنوع از جمله لباس هایی هستند که با گذر زمان نه تنها از مد نیفتادند بلکه آنقدر در بین بانوان طرفدار دارند که به مرور تنوع آن ها زیاد شد و هرکدام صاحب زیرمجموعه های زیادی شدند.

سخن پایانی

با توجه به نکاتی که برای شما بررسی کردیم می توانید بهترین استایل ها را برای خود انتخاب کنید و ظاهری بسیار شیک داشته باشید. استایل شیک برای بانوان از اهمیت بالایی برخوردار است و تاثیر زیادی بر اعتماد به نفس افراد دارد. استفاده از لباس های خاص و متناسب با اندام به شیک پوش شدن شما کمک می کند.

امیدواریم مطلب 5 راز مهم شیک پوشی بانوان برای شما مفید باشد.

خریدی مطمئن

این روزها خرید مانتوی باکیفیت و قیمت مناسب یکی از اصلی ترین دغدغه های بانوان است. شاید برخی افراد هنوز به خرید از فروشگاه ها به صورت حضوری عادت داشته باشند؛ اما خرید از فروشگاه های اینترنتی معتبر می تواند هزینه های اضافی شما را به صورت چشم گیری کاهش دهد و حتی در وقت شما نیز صرفه جویی شود. تمامی بانوان شاغل که زمان کافی برای خرید حضوری را ندارند می توانند با مراجعه به گالری بزرگ میرداماد با به روز ترین انواع مانتو آشنا شوند و با قیمتی مناسب مانتوی ایده آل خود را خریداری نمایند.

 

مانتو مزونی (63)

مانتو مجلسی (69)

مانتو شلوار اداری (89)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (35)

مانتو تابستانه (357)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (344)

مانتو اسپورت فصلی (981)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانه (464)

مانتو اسپرت پاییزه (388)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو شلوار اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من