ست لباس

9 استایل جذاب با شلوار مام استایل

9 استایل جذاب با شلوار مام استایل

شلوار مام استایل نمونه بارز این جمله معروف است که می گوید همه چیز از مد می افتد و دوباره مد می شود. مام استایل در دهه 1980 و 1990 طراحی شد و پس از چهل سال دوباره جای خود را در قلب ها باز می کند. شلوار مام استایل اگر چه راحت است، اما شیک است و اگر با کفش و لباس مناسب ست شود، استایل شما را زیبا می کند.در ادامه با 6 استایل جذاب با شلوار مام استایل آشنا می شویم.

شلوار مام استایل را با 8 ویژگی زیر شناسایی کنید.

  • فاق بلند
  • راسته
  • جیب های پشتی بزرگ
  • به قدری کوتاه که مچ پاها نمایان شوند
  • گاهی اوقات دمپا تا می شوند
  • گاهی راسته و گاهی در قسمت مچ پا تا شده
  • بیشتر از جین ضخیم تر استفاده می شود

 مام استایل برای چه افرادی مناسب است؟

اگر فردی چاق هستید، شلوار مام استایل برای شما بسیار مناسب است. اولین باری که شلوار جین پوشیدید را به یاد بیاورید. احتمالاً از ظاهر خود ناامید شده اید و به خود قول داده اید که وزن کم کنید. اما اکنون اندام شما همان است و کمد شما پر از شلوار جین. بهتر است بدانید که با پوشیدن شلوار مام استایل می توانید هر کفش و لباسی را با هم ترکیب کنید و با کمی خلاقیت در همخوانی با تیپ مام استایل خود، مطابق با آخرین مد لباس بپوشید.

9 استایل جذاب با شلوار مام استایل

تایپ چهار فصل با شلوار مام استایل و کتانی سفید

ویژگی بارز ست کفش سفید با شلوار آبی مام استایل، قابلیت پوشیدن هر نوع تی شرت، بلوز و کت با هر رنگی است.

ست تابستانی با شلوار مام استایل و صندل

سفت نبودن شلوار  به پوست شما اجازه تنفس می دهد. هنگامی که بسیاری از افراد در تابستان عرق می کنند، می توانید با صندل و شلوار مام استایل به راحتی کارهای روزانه خود را انجام دهید.

نوع گرم زمستانی با شلوار مام استایل

شلوار مام استایل نرم و چسبنده نیست، بنابراین اگر پاهای شما به سرما حساس است، می توانید یک شلوار کوتاه تا زانو زیر این شلوار  بپوشید.

یقه اسکی با شلوار مام استایل

بوت پاشنه بلند مشکی با شلوار مام استایل، بلوز مشکی یقه اسکی، کت یا نیم کت. یک ست بسیار زیبا که با کمربند زیباتر می شود. حتما بلوز را در شلوار  قرار دهید.9 استایل جذاب با شلوار مام استایل

آل استار با شلوار مام استایل

بلوز را بپوشید و داخل شلوار  قرار دهید. جوراب های رنگارنگ و یک جفت کفش راحت بپوشید. برای موهایتان چه برنامه ای دارید؟ به نظر من اگر کوتاه هستند با سنجاق سر به پشت گوش بزنید و اگر بلند هستند همه را بالای سر جمع کنید.

استایل رسمی با مام استایل

اگر قرار است در یک محیط رسمی باشید، ممکن است بخواهید در استایل خود یک کت بپوشید. پوشیدن شلوار مام استایل با یک کت کوتاه یا بلند باعث ایجاد کنتراست خاص و زیبایی در استایل شما می شود. به این ترتیب تیپ مام استایل شما جذابیت بیشتری خواهد داشت.

استایل مینیمال با شلوار مام استایل

مام استایل یک استایل مینیمال است که به نوعی سادگی را در سبک پوشش شما نشان می دهد. بنابراین می توانید شلوار مام استایل را با یک کت بسیار ساده ترکیب کنید و یک جفت کفش شیک با آن بپوشید.

سپس دمپا شلوار را تا کنید و خودتان نسبت ها را کنترل کنید و استایل خود را با این شلوار مطابقت دهید تا وقتی بیرون آمدید احساس کنید اولین کسی هستید که شلوار مام استایل را با حداقل استایل تنظیم می کند.

استایل هنری با شلوار مام استایل

مواردی که می توان در هنر استایل استفاده کرد باید ترکیبی از هنر و رنگ آمیزی باشد.پیشنهاد ما به شما این است که برای استایل هنری زیبا با شلوار مام استایل از کفش های رنگی ساقدار مانند کفش آل استار استفاده کنید یا اگر کفش کتانی بدون ساق دارید حتما از جوراب های رنگارنگ مخصوصا ساق دار استفاده کنید.

استایل کژوال با شلوار مام استایل کبریتی

شلوار Jin مانند هر برند دیگری تکامل می یابد. شلوار مام استایل نیز در دهه جدید طرح های بیشتری دارد. یکی از آن مام استایل مخمل کبریت شلوار مام استایل است. پارچه کبریتی شلوار مام استایل اولین بار در دهه 1970 معرفی شد و برای بار دوم در دهه 1980 الهام بخش بسیاری از طراحان شد.

ناگفته نماند که این الگوی پارچه به دلیل تطبیق پذیری قابل استفاده در انواع پوشاک است و محدود به شلوار  نمی شود. این نوع پارچه برای هر سلیقه ای مناسب نیست. به عنوان مثال، ممکن است در ابتدا کمی عجیب به نظر برسد، اما می توانید به جای ژاکت و شلوار ، یک کت و شلوار مخملی بپوشید. اما اگر جرات و جرات کافی برای پوشیدن کت و شلوار مخمل را ندارید، فقط شلوار مام استایل کبریتی برای شما جذابیت بیشتری خواهد داشت.

پارچه این شلوار  بسیار نرم و کشدار است. برای پوست شما حساسیت و ناراحتی ایجاد نمی کند و دارای استانداردهای لازم برای سازگاری با پوست می باشد. این شلوار  معمولا در 4 رنگ (مشکی-صورتی-خرلی-خاکستری) تولید می شوند.

در رابطه با طرح و دوخت شلوار مام استایل با پارچه مخملی هماهنگ می توان به دمپایی های چین دار و همچنین برش و دوخت بالای زانو اشاره کرد. اگر به استایل کژوال علاقه دارید، می توانید از این مدل شلوار  استفاده کنید. زیرا این نوع شلوارها گزینه مناسبی برای مجالس و مهمانی های غیر رسمی خواهند بود.9 استایل جذاب با شلوار مام استایل

با شلوار مام استایل چه کفشی بپوشیم؟

با این شلوار بهتر است از انواع کفش های کتانی استفاده کنید. کفش های کتانی دخترانه و کفش های هولوگرام دخترانه با شلوار جین مام استایل ست می شوند. البته اگر از شلوار جین شلوار  Mom styleبرای استایل های پاییز و زمستان خود استفاده می کنید، بوت های دخترانه را فراموش نکنید.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال فعالیت و سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه مانتوهای گوناگون، از معتبرترین مجموعه ها شناخته شد‌ه است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به این مجموعه با بی نظیرترین انواع مانتو آشنا شوید و اقدام به خرید کنید. این مجموعه حرفه ای با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین مانتو ها را تولید می نماید تا تمامی مراجعه کنندگان با سلیقه های مختلف مناسب ترین مانتو برای خود را انتخاب و خریداری کنند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط