وبلاگ

آیا مانتو مشکی رو میشه رنگ کرد

مانتو مجلسی کد 97.3093

آیا مانتو مشکی رو میشه رنگ کرد ؟

امروزه مردم به شیک پوشی و شیک زندگی کردن اهمیت بالایی میدهند‌. بخصوص خانم ها به شیک لباس پوشیدن اهمیت بالایی نشان میدهند. مانتو یکی از لباس های شیک زنان است که جذابیت بالایی دارد و برای خانم هم لباسی مجلسی و هم ساده می باشد. مانتو ها  رنگ بندی های زیادی دارند که مانتو مشکی یکی از این رنگ های جذاب است . مانتوی مشکی ویژگی های زیادی دارد . البته در عین حال عیب هایی هم دارند که ما در این مقاله درباره یکی از آنها که کم رنگی است و اینکه آیا مانتو مشکی رو میشه رنگ کرد ؟ و چگونگی آن شما را آگاه میکنیم .

میتوانید برای خرید انوع مانتو به گالری بزرگ میرداماد مراجعه کنید .

مانتو مشکی مانتو مجلسی مشکی آیا مانتو مشکی رو میشه رنگ کرد | گالری مانتو میرداماد

اینکه به مرور زمان رنگ مانتو ها کم رنگ میشود یکی از مشکل های رایج است که بیشتر مردم این سوال برای آنها پیش میاید که آیا می توان این مانتو ها را رنگ کرد ؟  رنگ  مانتو ها وقتی کم رنگ میشود ممکن است باعث ناراحتی افراد شود مانتوهای مشکی با توجه به رنگی  که دارند رنگ آمیزی آنها  آسان می باشد اما ما در این رنگ آمیزی باید نکاتی را رعایت کنیم که  رنگ مانتو خراب نشود .

نکات رنگ کردن مانتو

رنگ کردن مانتو باید با جنس پارچه مرتبط باشد. زیرا بعضی از پارچه ها به راحتی رنگ میگیرند و بعضی از آنها به سختی و یا کلا رنگ نمیگیرند . رنگ آمیزی مانتو ها به مهارت زیاد نیاز دارد  اگر فکر می کنید مهارت  لازم را ندارید بهترین کار این است که مانتو را به خشکشویی بدهید تا رنگ آمیزی منحصر به فرد داشته باشید.آیا مانتو مشکی رو میشه رنگ کرد | گالری مانتو میرداماد

بیشتر بخوانید  اشنایی با شلوار جین

نکته ای دیگر که مهم است شستن مانتو مشکی رنگ شد‌ه با سایر لباس ها است که ما باید این نکته را در نظر بگیریم که این مانتو یا هر لباس رنگ شد‌ه ای را با لباس های دیگر نشویم.

زیرا ممکن است این مانتو به  لباس های دیگر رنگ وارد کند آن لباس ها را هم خراب کند .

قبل از رنگ کردن مانتو مشکی چکار باید کرد ؟

بهترین کار این است که قبل از رنگ کردن مانتو مشکی رنگ قبلی آن را حذف کنیم . زیرا این مورد باعث می شود مانتو به خوبی رنگ نگیرد و اگر هم رنگ را به خود بگیرد رنگ ماندگاری زیادی نخواهد داشت .

انواع جنس مانتو برای رنگ کردن

ریون : پارچه ریون یک  پارچه بسیار عالی برای مانتو مشکی است که به راحتی میتوان آن را رنگ کرد و قدرت جذب رنگ بالایی دارد . اما مدت رنگ گیری این جنس مدت چندان زیادی نمی باشد.

کرپ : این جنس از مانتو ها معمولا رنگ دهی کمی دارند. این پارچه ها مانند پارچه های ریون رنگ گیری خوبی دارند اما اگر به خوبی رنگ آمیزی شوند خیلی سخت رنگ را از دست خواهند داد .

فاستونی : پارچه فاستونی یکی از پرطرفدارترین جنس ها برای مانتو مشکی می باشد این جنس اغلب برای مانتو های رسمی استفاد‌ه می شود . پارچه فاستونی  پارچه ای است که به آسانی رنگ خود را از دست می دهد و اگر هم آن را رنگ کنیم به راحتی رنگ میگیرد .

کتان : پارچه ای با ضخامت بالا است که از گیاه کتان به دست آمده است این پارچه بهترین پارچه برای مانتو می باشد. به سختی زنگ خود را از دست میدهد اما این پارچه رنگ می گیرد .

بیشتر بخوانید  ایجاد استایلی خاص با مانتو سفید تابستانی

در گالری بزرگ میرداماد  شما می‌توانید انواع مانتو را مشاهده کنید.

استفاد‌ه از اجاق گاز برای رنگ کردن مانتو

اول یک قابلمه بزرگ را تقریبا با آب سه چهارم آن را پر میکنیم به طوری که آبی که در قابلمه است کاملا مانتو را بپوشاند‌.

بعد از این مرحله ما باید با ریختن سرکه و  نمک در آب رنگ را ثابت نگه داریم البته باید جنس مانتو را هم در نظر بگیریم زیرا ممکن است به جنس مانتو آسیب برساند .

اگر مانتو شما از جنس ابریشم و نخی باشد برای نگه داشتن رنگ ها باید فقط از نمک استفاد‌ه شود. و اما اگر جنس مانتو شما الیاف مصنوعی باشد وقتی که آب در حال به جوش آمدن است باید یک فنجان سرکه سفید را به آن اضافه کنید .آیا مانتو مشکی رو میشه رنگ کرد | گالری مانتو میرداماد

رنگ را باید تا هدی آن را خوب حل کنید که  در آب جوش معلوم نباشد.

در ادامه فعالیت شما مانتو را در قابلمه ای که آن را آماده کردید میندازید جوری که کاملا مانتو زیر آب برود . حال باید وقتی که مانتو  در آب است باید بزارید آب یک بار دیگر جوش بخورد. بعد از این فعالیت زیر اجاق گاز را کم کنید و فرصت دهید این مخلوط آب و رنگ تا یک ساعت به ملایمت بجوشد .

بعد از خارج کردن مانتو از آن را زیر آب گرم بگیرید تا رنگ های اضافی حذف شوند سپس دمای آب را کم کم پایین میارید تا آب کاملا سرد شود. شما یک مانتو مشکی بسیار زیبا را می‌بینید.

کلام آخر

در این مقاله پاسخ آیا میشه مانتوی مشکی را رنگ کرد داد‌ه شد. شما را با تمام نکات لازم برای رنگ کردن مانتوی مکشی آشنا کردیم . امیدواریم این مطلب برای شما مفید باشد.

بیشتر بخوانید  مناسب ترین فروشگاه های اینترنتی برای خرید مانتو

 

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (311)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (298)

مانتو اسپورت فصلی (936)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (419)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

مانتو اسپرت بهاری (424)

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
/* ]]> */