ست لباس

ست رنگ های مختلف با مانتو

ست رنگ های مختلف با مانتو

یکی از سوال های همیشگی در ذهن دختران ست رنگ های مختلف با مانتوست.
اگر شما هم درگیر این سوال هستید که چگونه مانتو را ست کنیم؟ بدون شک این پست کمک زیادی به شما خواهد کرد.
داشتن استایل زیبا و هماهنگی در ظاهر باعث می شود شیک تر و چشمگیرتر به نظر برسیم. حتی اگر گران ترین و رنگارنگ ترین لباس ها را داشته باشیم، اما اصول صحیح پوشیدن آن ها را ندانیم، نمی توانیم ظاهری زیبا داشته باشیم. اصول و روش‌های تطبیق بحث مورد نظر بسیار مفصل و همراه با جذابیت فراوان است، دانستن در مورد آن دید ما را به رنگ‌ها، پارچه‌ها، موقعیت‌ها و هر چیزی که باعث می‌شود بهتر به نظر برسیم باز می‌کند.
مانتو سهم بسزایی در تنپوش و نمای ظاهری هر فردی دارا میباشد. در واقع هسته مرکزی استایل ما مانتومیباشد. علاوه بر آن شال یا روسری، شلوار، کیف، کفش و اکسسوری استایل ما را کامل می کند.

چگونگی هماهنگی مانتو با شال

بیشتر اوقات خانم ها در هماهنگی مانتو و شال با مشکل مواجه می شوند و معمولا اصول حرفه ای هماهنگی رنگ و طرح را نمی دانند. شاید زیباترین لباس را به تن کرده باشید، اما اگر با شال یا روسری مناسب ست نشود، ظاهر جالبی نخواهید داشت. رنگ های زیادی وجود دارد که می توان آنها را با هم ترکیب کرد و مجموعه های زیبایی ایجاد کرد. گستردگی رنگ علاوه بر سلیقه شخصی به ما کمک می کند تا رنگ ها را با اصول علم رنگ مطابقت دهیم
برای این کار ابتدا باید اصول رنگ ها را یاد بگیریم و از رنگ ها بیشتر استفاده کنیم. پس از شناخت رنگ ها باید به طرح مانتو و شال توجه کنیم. جنس و مدل مانتو و شال نیز در همخوانی آنها اهمیت دارد.

نکات مهم در ست کردن و ست مانتو با شال و روسری

درصد بیشتری از مشکل تطبیق مانتو با شال مخصوص انتخاب و هماهنگی رنگ آنهاست. چگونه مانتو را ست کنیم، بنابراین بهتر است از رنگ های مکمل برای ترکیب و هماهنگی لباس هایتان استفاده کنید. اگر شجاع هستید، یک رنگ مکمل را با رنگ های متضاد آن امتحان کنید، در واقع رنگ های مکمل رنگ هایی هستند که در چرخه رنگ مقابل یکدیگر قرار دارند، مانند رنگهای بنفش و زرد.
اکثر مشتریان هنگام بازدید از مزون دوست دارند تمام لباس های مورد نظر خود را در یک مکان خریداری کنند. با خرید شال و لباس از این طریق نگرانی های مربوط به هماهنگی شال و روسری با لباس یا مانتو برطرف شده و مشتریان با رضایت فروشگاه را ترک می کنند. برای این کار، مزون مانتو فروشی باید از اصولی پیروی کند. برای موفقیت در این زمینه و جذب مشتریان بیشتر. یکی از اصول اولیه ست کردن شال یا روسری با مانتو و سایر لباس ها استفاده از رنگ های مشابه است.

ست رنگهای مختلف و چگونه مانتو را ست کنیم

چگونه مانتو راست کنیم، اگر مانتوی بنفش دارید می توانید از رنگ هایی که به طیف رنگی بنفش نزدیک هستند استفاده کنید تا هماهنگی بیشتری داشته باشند و یا اگر احساس می کنید از رنگ های گرم زیادی برای هماهنگی با این نوع مدل ها استفاده کرده اید; همچنین می توانید از طیف رنگ های سرد استفاده کنید تا رنگ های گرم را کمی خنثی کنید یا برعکس، اگر از طیف رنگ های سرد زیاد استفاده کرده اید، بهتر است از طیف کمی از رنگ های گرم استفاده کنید تا استایلی که شما خواستار آن هستید یکنواخت صورت بگیرد.

ست کردن مانتو با شال سفید

همانطور که می دانید رنگ سفید خنثی است و می توانید آن را با هر رنگی که دوست دارید ست کنید، این ست یکی از ست های مطمئنی است که می توانید از آن استفاده کنید. علاوه بر رنگ های دیگر، می توانید از رنگ های خنثی نیز در کنار شال سفید استفاده کنید، چگونه مانتو را ست کنیم، بنابراین شال سفید برای استایل های رنگی و برای استایل های مشکی و طوسی مناسب است.

ست کردن مانتو با شال مشکی

مشکی یکی از رنگ های خنثی است که به راحتی با رنگ های دیگر هماهنگ می شود. شال مشکی را می توانید با هر پالتویی یا مانتویی ست کنید. اگر از طرفداران استایل ریلکس هستید، چرا مانتو و شال مشکی انتخاب نکنید.

ست کردن مانتو با شال طوسی یا رنگ خاکستری

این دو رنگ، رنگ های خنثی هستند، می توانید این رنگ ها را با رنگ های روشن و گاهی با مانتوی مشکی ست کنید، به جز قهوه ای که خوشایند نیست و همخوانی با این رنگ ها از جذابیت شما می کاهد، می توانید با هر رنگی ست کنید. می توانید با این رنگ ها امتحان کنید، رنگ های زرشکی و صورتی را با این دو رنگ ست کنید که زیبایی خاصی دارند و استایل شما را منحصر به فرد جلوه می دهند، البته باید به تیرگی و روشنی رنگ ها هم توجه کنید.چگونه مانتو را ست کنیم

ست کردن مانتو با شال آبی

آبی یکی از سه رنگ اصلی است که درجات مختلفی دارد. این رنگ یکی از رنگ های محبوبی است که استایلی آرام را برای همه ایجاد خواهد کرد. چنانچه در جستجوی ست باکیفیت تری هستینمیبایست از چرخ ای رنگ نزدیک به آبی میشود زرد لیمویی، خردلی، نارنجی و قرمز بهره ببرید.

ست کردن مانتو با شال قرمز

ست کردن مانتو با شال قرمز یکی از محبوب ترین رنگ هایی است که در تمام دنیا مورد توجه قرار گرفته است. اگر به استایلی شاد و پرانرژی فکر می کنید که خیلی چیزها را نشان دهد، از مانتو یا شال قرمز استفاده کنید، اما اینکه چه رنگی را با قرمز ست می کنید بسیار مهم است. یکی از ترکیب های زیبا با مانتو یا شال و روسری قرمز استفاده از رنگ های خنثی به خصوص سیاه و سفید است. قرمز می تواند ترکیبی رسمی در کنار خاکستری به خود بگیرد.

طریقه ای ست مانتو سفید

مانتوهای سفید یکی از بهترین و مناسب ترین گزینه ها برای خانم ها در فصل تابستان است. البته از طرفی دغدغه همخوانی مانتو سفید با رنگ شال و روسری و کیف و کفش مطرح است. اما این مشکل نیز با دانستن ترکیب رنگ ها و استفاده صحیح از آن در انتخاب لباس حل خواهد شد.
در واقع استفاده از ترکیب رنگ های مناسب برای رنگ سفید به شما این امکان را می دهد که استایلی زیبا و جذاب برای خود بسازید. به طور کلی رنگ سفید یکی از رنگ هایی است که با اکثر رنگ ها ارتباط خوبی دارد و امکان تطبیق آن ها وجود دارد.

ست رنگ های مختلف با مانتوی سفید

برای هماهنگی مانتوهای سفید با رنگ های مختلف بهتر است به فصلی که قرار است مانتو بپوشید توجه نمائید. به عنوان مثال در فصل بهار می توانیدمانتوی سفید خود را با رنگ های پاستیلی رنگ یا سرکه ای ست کنید.
در فصل تابستان پوشیدن مانتو سفید با رنگ های قرمز، آبی تیره و روشن، سبز تیره و قهوه ای جلوه خاصی به استایل شما می بخشد.
استفاده از بارانی سفید با رنگ های نارنجی، قهوه ای، آبی و سرکه ای در فصل پاییز زیبایی خاص خود را دارد.
برای فصل زمستان استفاده از رنگ هایی مانند آبی کاربنی، بنفش، خاکستری و مشکی ترکیب بسیار زیبایی در کنار کت سفید خواهد بود.

 لباس مجلسی سفید ست نمودن

لباس مجلسی سفید یکی دیگر از انواع مانتوهای سفید است که در مدل های مختلف با استفاده از گیپور، حریر چین دار و توری دوخته می شود. کت سفید را می توانید در مهمانی ها و جشن های مختلف به همراه کیف و کفش رنگ روشن بپوشید.
استفاده از دامن های کوتاه یا بلند و کفش های پاشنه بلند با کت سفید ظاهری منحصر به فرد برای شما ایجاد می کند. کیف های شانه ای کوچک یا کیف های دستی فلزی با این سبک تاثیر بیشتری خواهند داشت.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال فعالیت و سابقه درخشان در زمینه تولید و عرضه مانتوهای گوناگون، از معتبرترین مجموعه ها شناخته شد‌ه است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به این مجموعه با بی نظیرترین انواع مانتو آشنا شوید و اقدام به خرید کنید. این مجموعه حرفه ای با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین مانتو ها را تولید می نماید تا تمامی مراجعه کنندگان با سلیقه های مختلف مناسب ترین مانتو برای خود را انتخاب و خریداری کنند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط