ست لباس

مانتو کرم با چه شالی ست کنیم؟

یادگیری نحوه ست مانتو کردن با انواع شال و روسری برای همه ما از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا مانتو کرم یک مانتو همه کاره محسوب می شود که می توان آن را برای هر مناسبتی پوشید. مانتو کرم طیف وسیعی از رنگ ها را شامل می شود از مانتو کرمی روشن گرفته تا شتری و یکی از محبوب ترین مانتوهای زنانه است که از نظر محبوبیت پس از مانتو مشکی و در رتبه دوم قرار دارد. تقریبا کمتر خانمی را می توان یافت که حداقل یک مانتو کرم در کمد لباسش نداشته باشد. در این بخش از گالری مانتو میرداماد با ست انواع مانتو کرم با شال های مختلف آشنا خواهید شد که امیدواریم به شما کمک کند تا با الهام گرفتن از آنها بتوانید مانتو کرم را با شال دلخواهتان به درستی ست کنید.

 

با رنگ مانتو کرم بیشتر آشنا شوید!

رنگ کرم یک رنگ خنثی و همه کاره است. این رنگ یادآور فصل پاییز است به همین دلیل پوشیدن مانتو کرم در فصل پاییز شما را فوق العاده خوش تیپ و جذاب نشان می دهد. البته مانتو کرم از آن دسته مانتوهایی است که در چهار فصل سال می توان پوشید و در هر فصلی زیبایی خاص خودش را دارد.

این رنگ از ترکیب پنج رنگ زرد، قرمز، آبی، صورتی و سفید به دست می آید اما در نهایت رنگی سفید مایل به زرد دارد. مانتو کرم شامل طیف رنگ های مختلفی است مثل مانتو شیری، مانتو استخوانی، مانتو نخودی، مانتو نباتی، مانتو خاکی و حتی مانتو رنگ بژ نیز دارای طیفی از رنگ کرم است.

ست مانتو کرم با شال

ست مانتو کرم با رنگ زرد

کرم یک رنگ گرم با ته رنگ زرد است. به همین دلیل بیشتر از هر رنگی با طیف رنگ های زرد همخوانی دارد. شما می توانید انواع شال زرد انبه ای، شال زرد قناری، شال خردلی و حتی طلایی را با مانتو کرم خود ست کنید.

 

ست مانتو کرم با شال سفید

یکی از شیک ترین و زیباترین استایل های زمستانه با رنگ کرم، ترکیب مانتو کرم با شال سفید است. ترکیب این دو رنگ با هم شما را خوش تیپ تر از همیشه خواهد ساخت. ست مانتو کرم و شال سفید گرچه به ظاهر ساده به نظر می رسد زیرا هر دو رنگ خنثی هستند اما نتیجه اش فوق العاده خواهد بود. علاوه بر شال سفید می توانید انواع شومیز سفید، کفش و کیف سفید را هم با مانتو کرم خود ست کنید.

این استایل فوق العاده خاص و بی نظیر است و می توان آن را برای شرکت در انواع مجالس و مهمانی های رسمی، نیمه رسمی و هر مناسبت دیگری پوشید. در واقع یک استایل خاص و جذاب مخصوص هر موقعیتی است. همچنین با کفش و کیف چرم قهوه ای در کنار این ست نیز جذابیت استایل شما چند برابر خواهد شد.

 

ست مانتو کرم و شال قهوه ای

یکی از ساده ترین و در عین حال جذاب ترین ترکیب رنگ ها با مانتو کرم، استفاده از رنگ شال قهوه ای است. چه شال شما قهوه سوخته باشد یا قهوه ای شکلاتی یا حتی یک شال شتری به استایل شما ظرافت و زیبایی خاصی می بخشد. قهوه ای و کرم در کنار هم هارمونی خاص و زیبایی را خلق می کنند.

اگر دوست دارید که یک شال قهوه ای را با مانتو خود ست کنید می توانید انواع طیف رنگ قهوه ای تیره تا قهوه ای روشن را امتحان کنید. تمام این رنگ ها مکمل های خوبی برای ست مانتو کرم هستند.

 

ست مانتو کرم با شال مشکی

همه ما ترکیب رنگ کرم و مشکی را بارها دیده ایم. شال مشکی از آن دسته شال هایی است که نه تنها با مانتو کرم بلکه با هر رنگ مانتویی ست می شود. بنابراین نمی توان جایی صحبت از ست مانتو با شال باشد و نامی از شال مشکی به میان نیاید. ترکیب این دو رنگ نیز ست زیبایی برایتان خلق می کند. رنگ مشکی نه گرم است و نه سرد، کرم نیز تقریبا یک رنگ خنثی محسوب می شود.  به همین دلیل تیپ مانتو کرم با شال مشکی برای هر فصلی کاملا مناسب است.

 

ست کرم و کرم

مانتو کرم با شال کرم نیز بسیار زیبا خواهد بود. شاید با خود فکر کنید که خیلی بی روح می شود! اما واقعیت است که کرم تنها شامل یک رنگ خاص نیست. شما می توانید مانتو کرم خود را با طیف رنگ های مختلف کرم روشن تا کرم تیره ست کنید.  به عنوان مثال، اگر قصد دارید مانتو نخودی بپوشید می توانید آن را با شال استخوانی، شال شیری یا شال بژ ست کنید. زیرا هر دو در طیف رنگ کرم قرار دارند.

 

رنگ کرم و شال زرشکی

ست مانتو کرم و شال زرشکی یکی از زیباترین استایل های پاییزه است. رنگ زرشکی به استایل شما گرمی می بخشد. زرشکی طیفی از رنگ قرمز می باشد که نمادی از عشق و قدرت است. وقتی یک شال زرشکی را با مانتو کرم خود ست کنید در نگاه دیگران فردی با محبت، اجتماعی و خون گرم به نظر می رسید.

از طرف دیگر رنگ زرشکی یکی از رنگ های مخصوص فصل پاییز است. در واقع برای اینکه مد روز باشید و استایل پاییزه زیبایی داشته باشید یک راه عالی ترکیب رنگ کرم با زرشکی است. گرچه مانتو سفید و مانتو مشکی نیز هر دو رنگ خنثی دارند و با شال زرشکی به خوبی ست می شوند اما مانتو کرم یک رنگ خنثی و کمی مایل به گرمی است به همین دلیل وقتی با هم ست می شوند نه تنها خیلی به هم می آیند بلکه حس گرمی و آرامش خاصی به همراه دارند. در نتیجه، ست مانتو کرم و شال زرشکی برای مهمانی های غیر رسمی و قرار ملاقات های عاشقانه بسیار عالی خواهد بود.

 

رنگ کرم و شال سبز

یک ترکیب مناسب دیگر، ست مانتو کرم و شال سبز است. همه ما ترکیب رنگ کرم با رنگ سبز را در طبیعت دیده ایم. این دو رنگ در کنار هم بسیار زیبا خواهند بود. می توانید انواع شال سبز زیتونی، سبز زمردی، سبز یشمی و … را با مانتو خود ست کنید. هر چند انتخاب طیف رنگ سبز سلیقه ای است اما در هنگام انتخاب شال به تناژ رنگ پوست خود و فصلی که قصد پوشیدن این شال سبز را دارید دقت کنید. به عنوان مثال، بهترین فصل برای پوشیدن مانتو کرم با شال سبز یشمی فصل زمستان و تابستان است. اما برای پوشیدن شال سبز روشن فصل بهار بهتر است. البته شما می توانید از شال های ترکیبی نیز استفاده کنید. ست شال ترکیبی سبز و صورتی با مانتو کرم یک استایل بهاری شیک خواهد بود.

 

ست مانتو کرم با شال

مانتو کرم و شال قرمز

یکی دیگر از شال هایی که هارمونی بسیار زیبایی با مانتو کرم خواهد ساخت، شال قرمز است. این ست رنگ نیز همانند زرشکی مخصوص فصل پاییز است. ست شال قرمز و مانتو کرم از شیک ترین و لاکچری ترین استایل های پاییزه محسوب می شود که تقریبا برای هر سنی کاملا مناسب می باشد. ترکیب قرمز با کرم باعث می شود استایل شما خانمانه تر و دلرباتر به نظر برسد. گرچه رنگ قرمز یک رنگ مهیج است اما می توان انواع طیف رنگ قرمز را با مانتو کرم ست کرد. از طرف دیگر، ست رنگ قرمز با کرم استایل لوکس و پرهیجانی محسوب می شود و باعث می شود که فردی جذاب، شجاع، حساس و در عین حال ثروتمند به نظر برسید.

کرم و نارنجی

رنگ نارنجی رنگ بسیار شاد و سرزنده ای است که ترکیب آن با کرم یکی از زیباترین استایل های پاییزه را به وجود می آورد. از میان طیف رنگ های نارنجی، رنگ نارنجی سوخته بیشترین هارمونی را با رنگ کرم دارد. هنگامی که این دو رنگ با هم ست می شوند ست گرم و مهیجی را خلق می کنند. این ست طرفداران بسیار زیادی دارد و در عین حال شما را جذاب تر از همیشه می سازد.

اگر دوست دارید دوستان جدیدی پیدا کنید و در عین حال اجتماعی به نظر برسید این ست کاملا مناسب شماست. زیرا شما را  فردی خوش بین، پر شور و هیجان و اجتماعی نشان می دهد و برای مهمانی های دوستانه و شروع روابط جدید گزینه ایده آلی است.

کرم و آبی کاربنی

شال آبی کاربنی بیشترین هارمونی را با رنگ های سفید، کرم و مشکی دارد. به همین دلیل ترکیب یک شال آبی کاربنی با مانتو کرم یک ست فوق العاده خواهد بود. این استایل مخصوص فصل زمستان است و از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار است.

 

امیدوارم از خواندن مطالب این مقاله لذت برده باشید. جهت مشاهده عکس های بیشتر از مدل مانتو کرم می توانید بخش مانتو کرم گالری میرداماد را مشاهده کنید.

 

 

 

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط