مانتو کرم با چه شالی ست کنیم؟

یادگیری نحوه ست مانتو کردن با انواع شال و روسری برای همه ما از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا مانتو کرم یک مانتو همه کاره محسوب می شود که می توان آن را برای هر مناسبتی پوشید. مانتو کرم طیف وسیعی از رنگ ها را شامل می شود از مانتو کرمی روشن گرفته تا شتری و یکی از محبوب ترین مانتوهای زنانه است که از نظر محبوبیت پس از مانتو مشکی و در رتبه دوم قرار دارد. تقریبا کمتر خانمی را می توان یافت که حداقل یک مانتو کرم در کمد لباسش نداشته باشد. در این بخش از گالری مانتو میرداماد با ست انواع مانتو کرم با شال های مختلف آشنا خواهید شد که امیدواریم به شما کمک کند تا با الهام گرفتن از آنها بتوانید مانتو کرم را با شال دلخواهتان به درستی ست کنید.

 

با رنگ مانتو کرم بیشتر آشنا شوید!

رنگ کرم یک رنگ خنثی و همه کاره است. این رنگ یادآور فصل پاییز است به همین دلیل پوشیدن مانتو کرم در فصل پاییز شما را فوق العاده خوش تیپ و جذاب نشان می دهد. البته مانتو کرم از آن دسته مانتوهایی است که در چهار فصل سال می توان پوشید و در هر فصلی زیبایی خاص خودش را دارد.

این رنگ از ترکیب پنج رنگ زرد، قرمز، آبی، صورتی و سفید به دست می آید اما در نهایت رنگی سفید مایل به زرد دارد. مانتو کرم شامل طیف رنگ های مختلفی است مثل مانتو شیری، مانتو استخوانی، مانتو نخودی، مانتو نباتی، مانتو خاکی و حتی مانتو رنگ بژ نیز دارای طیفی از رنگ کرم است.

ست مانتو کرم با شال

ست مانتو کرم با رنگ زرد

کرم یک رنگ گرم با ته رنگ زرد است. به همین دلیل بیشتر از هر رنگی با طیف رنگ های زرد همخوانی دارد. شما می توانید انواع شال زرد انبه ای، شال زرد قناری، شال خردلی و حتی طلایی را با مانتو کرم خود ست کنید.

 

ست مانتو کرم با شال سفید

یکی از شیک ترین و زیباترین استایل های زمستانه با رنگ کرم، ترکیب مانتو کرم با شال سفید است. ترکیب این دو رنگ با هم شما را خوش تیپ تر از همیشه خواهد ساخت. ست مانتو کرم و شال سفید گرچه به ظاهر ساده به نظر می رسد زیرا هر دو رنگ خنثی هستند اما نتیجه اش فوق العاده خواهد بود. علاوه بر شال سفید می توانید انواع شومیز سفید، کفش و کیف سفید را هم با مانتو کرم خود ست کنید.

بیشتر بخوانید  هر آنچه که باید درباره مانتو چرم بدانید

این استایل فوق العاده خاص و بی نظیر است و می توان آن را برای شرکت در انواع مجالس و مهمانی های رسمی، نیمه رسمی و هر مناسبت دیگری پوشید. در واقع یک استایل خاص و جذاب مخصوص هر موقعیتی است. همچنین با کفش و کیف چرم قهوه ای در کنار این ست نیز جذابیت استایل شما چند برابر خواهد شد.

 

ست مانتو کرم و شال قهوه ای

یکی از ساده ترین و در عین حال جذاب ترین ترکیب رنگ ها با مانتو کرم، استفاده از رنگ شال قهوه ای است. چه شال شما قهوه سوخته باشد یا قهوه ای شکلاتی یا حتی یک شال شتری به استایل شما ظرافت و زیبایی خاصی می بخشد. قهوه ای و کرم در کنار هم هارمونی خاص و زیبایی را خلق می کنند.

اگر دوست دارید که یک شال قهوه ای را با مانتو خود ست کنید می توانید انواع طیف رنگ قهوه ای تیره تا قهوه ای روشن را امتحان کنید. تمام این رنگ ها مکمل های خوبی برای ست مانتو کرم هستند.

 

مانتو کرم با چه شالی ست کنیم؟ | گالری مانتو میرداماد

ست مانتو کرم با شال مشکی

همه ما ترکیب رنگ کرم و مشکی را بارها دیده ایم. شال مشکی از آن دسته شال هایی است که نه تنها با مانتو کرم بلکه با هر رنگ مانتویی ست می شود. بنابراین نمی توان جایی صحبت از ست مانتو با شال باشد و نامی از شال مشکی به میان نیاید. ترکیب این دو رنگ نیز ست زیبایی برایتان خلق می کند. رنگ مشکی نه گرم است و نه سرد، کرم نیز تقریبا یک رنگ خنثی محسوب می شود.  به همین دلیل تیپ مانتو کرم با شال مشکی برای هر فصلی کاملا مناسب است.

 

مانتو کرم با چه شالی ست کنیم؟ | گالری مانتو میرداماد

ست کرم و کرم

مانتو کرم با شال کرم نیز بسیار زیبا خواهد بود. شاید با خود فکر کنید که خیلی بی روح می شود! اما واقعیت است که کرم تنها شامل یک رنگ خاص نیست. شما می توانید مانتو کرم خود را با طیف رنگ های مختلف کرم روشن تا کرم تیره ست کنید.  به عنوان مثال، اگر قصد دارید مانتو نخودی بپوشید می توانید آن را با شال استخوانی، شال شیری یا شال بژ ست کنید. زیرا هر دو در طیف رنگ کرم قرار دارند.

بیشتر بخوانید  مانتو آستین کیمونو برای چه افرادی مناسب است

 

رنگ کرم و شال زرشکی

ست مانتو کرم و شال زرشکی یکی از زیباترین استایل های پاییزه است. رنگ زرشکی به استایل شما گرمی می بخشد. زرشکی طیفی از رنگ قرمز می باشد که نمادی از عشق و قدرت است. وقتی یک شال زرشکی را با مانتو کرم خود ست کنید در نگاه دیگران فردی با محبت، اجتماعی و خون گرم به نظر می رسید.

از طرف دیگر رنگ زرشکی یکی از رنگ های مخصوص فصل پاییز است. در واقع برای اینکه مد روز باشید و استایل پاییزه زیبایی داشته باشید یک راه عالی ترکیب رنگ کرم با زرشکی است. گرچه مانتو سفید و مانتو مشکی نیز هر دو رنگ خنثی دارند و با شال زرشکی به خوبی ست می شوند اما مانتو کرم یک رنگ خنثی و کمی مایل به گرمی است به همین دلیل وقتی با هم ست می شوند نه تنها خیلی به هم می آیند بلکه حس گرمی و آرامش خاصی به همراه دارند. در نتیجه، ست مانتو کرم و شال زرشکی برای مهمانی های غیر رسمی و قرار ملاقات های عاشقانه بسیار عالی خواهد بود.

 

رنگ کرم و شال سبز

یک ترکیب مناسب دیگر، ست مانتو کرم و شال سبز است. همه ما ترکیب رنگ کرم با رنگ سبز را در طبیعت دیده ایم. این دو رنگ در کنار هم بسیار زیبا خواهند بود. می توانید انواع شال سبز زیتونی، سبز زمردی، سبز یشمی و … را با مانتو خود ست کنید. هر چند انتخاب طیف رنگ سبز سلیقه ای است اما در هنگام انتخاب شال به تناژ رنگ پوست خود و فصلی که قصد پوشیدن این شال سبز را دارید دقت کنید. به عنوان مثال، بهترین فصل برای پوشیدن مانتو کرم با شال سبز یشمی فصل زمستان و تابستان است. اما برای پوشیدن شال سبز روشن فصل بهار بهتر است. البته شما می توانید از شال های ترکیبی نیز استفاده کنید. ست شال ترکیبی سبز و صورتی با مانتو کرم یک استایل بهاری شیک خواهد بود.

بیشتر بخوانید  برای مانتو سبز چه شالی بپوشیم ؟

 

ست مانتو کرم با شال

مانتو کرم و شال قرمز

یکی دیگر از شال هایی که هارمونی بسیار زیبایی با مانتو کرم خواهد ساخت، شال قرمز است. این ست رنگ نیز همانند زرشکی مخصوص فصل پاییز است. ست شال قرمز و مانتو کرم از شیک ترین و لاکچری ترین استایل های پاییزه محسوب می شود که تقریبا برای هر سنی کاملا مناسب می باشد. ترکیب قرمز با کرم باعث می شود استایل شما خانمانه تر و دلرباتر به نظر برسد. گرچه رنگ قرمز یک رنگ مهیج است اما می توان انواع طیف رنگ قرمز را با مانتو کرم ست کرد. از طرف دیگر، ست رنگ قرمز با کرم استایل لوکس و پرهیجانی محسوب می شود و باعث می شود که فردی جذاب، شجاع، حساس و در عین حال ثروتمند به نظر برسید.

کرم و نارنجی

رنگ نارنجی رنگ بسیار شاد و سرزنده ای است که ترکیب آن با کرم یکی از زیباترین استایل های پاییزه را به وجود می آورد. از میان طیف رنگ های نارنجی، رنگ نارنجی سوخته بیشترین هارمونی را با رنگ کرم دارد. هنگامی که این دو رنگ با هم ست می شوند ست گرم و مهیجی را خلق می کنند. این ست طرفداران بسیار زیادی دارد و در عین حال شما را جذاب تر از همیشه می سازد.

اگر دوست دارید دوستان جدیدی پیدا کنید و در عین حال اجتماعی به نظر برسید این ست کاملا مناسب شماست. زیرا شما را  فردی خوش بین، پر شور و هیجان و اجتماعی نشان می دهد و برای مهمانی های دوستانه و شروع روابط جدید گزینه ایده آلی است.

مانتو کرم با چه شالی ست کنیم؟ | گالری مانتو میرداماد

کرم و آبی کاربنی

شال آبی کاربنی بیشترین هارمونی را با رنگ های سفید، کرم و مشکی دارد. به همین دلیل ترکیب یک شال آبی کاربنی با مانتو کرم یک ست فوق العاده خواهد بود. این استایل مخصوص فصل زمستان است و از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردار است.

 

امیدوارم از خواندن مطالب این مقاله لذت برده باشید. جهت مشاهده عکس های بیشتر از مدل مانتو کرم می توانید بخش مانتو کرم گالری میرداماد را مشاهده کنید.

 

 

 

مانتو مزونی (56)

مانتو مجلسی (62)

مانتو زمستانه (349)

مانتو رسمی (21)

مانتو تابستانه (311)

مانتو پاییزه (337)

مانتو بهاره (298)

مانتو اسپورت فصلی (936)

مانتو اسپرت زمستانی (437)

مانتو اسپرت تابستانی (419)

مانتو اسپرت پاییزی (388)

مانتو اسپرت بهاری (424)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد

در گالری مانتو میرداماد می‌توانید انواع مانتوهای مد را در تمامی فصول پیدا کنید. از مانتوهای اداری برای ظاهری شیک در محیط کار استفاده کنید، به مانتوهای مجلسی برای مناسبت‌های ویژه امتیاز دهید، مانتوهای مزونی را برای دستیابی به لباسی استثنایی انتخاب کنید، مانتوهای اسپرت را برای فعالیت‌های غیررسمی و تفریحی مورد استفاده قرار دهید، و در نهایت، مانتوهای فصلی مانند بهاره، تابستانه، پاییزه و زمستانه را بر اساس فصل و شرایط آب و هوا انتخاب کنید.
 فروشگاه اینترنتی گالری مانتو میرداماد تنوع بینظیر از  تونیک مشکی، مانتو لنین، تونیک چهارخونه، عبا مجلسی، مانتو ماکسی، تونیک سنتی، مانتو مجلسی مشکی،مانتو شلوار مجلسی، سارافون خانگی، سارافون دامن، شنل و دامن، سارافون مشکی، پانچو زنانه، مانتو آنغوره، مانتو بغل دکمه، مانتو شلوار مازراتی،  شومیز سارافون، تونیک اسپرت، تونیک بافت، تونیک بلند، تونیک تابستانی، تونیک حریر، تونیک زنانه، تونیک شلوار، تونیک کوتاه، تونیک لمه، تونیک مجلسی، تونیک مخمل، تونیک نخی، سارافون بلند، سارافون حریر، سارافون زنانه، سارافون لی،مانتو اداری، مانتو اسپرت، مانتو بافت، مانتو بافت بلند، مانتو بافتنی، سارافون مانتویی، سارافون مجلسی، شنل، شنل پاییزه، عبا خلیجی، عبا عربی، مانتو آبی، مانتو آبی کاربنی، مانتو آستین پفی، مانتو آستین کلوش، مانتو آستین کیمونو، مانتو ابروبادی،  مانتو بلند، مانتو بلوچی، مانتو بهاره، مانتو پانچ، مانتو پاییزه، مانتو پاییزی، مانتو پولکی، مانتو تابستانی، مانتو جلو باز، مانتو جلو باز بلند، مانتو جلو بسته، مانتو چاک دار، مانتو چهارخونه، مانتو حریر، مانتو خردلی، مانتو خفاشی، مانتو دامن، مانتو دامنی، مانتو دکمه دار، مانتو دو تیکه، مانتو راه راه، مانتو رسمی، مانتو ریون، مانتو زمستانی، مانتو ژاکارد، مانتو ساحلی، مانتو سارافونی، مانتو سایز بزرگ، مانتو سبز،مانتو مشکی، مانتو میکرو، مانتو نخی، مانتو هنری، مانتو هودی، مانتو سرخابی، مانتو سنتی، مانتو سه تیکه، مانتو سوییت، مانتو شانتون، مانتو شلوار اداری، مانتو شنل دار، مانتو شنلی، مانتو شومیز، مانتو شیشه ای، مانتو عبایی، مانتو عروسکی، مانتو عقد، مانتو کتان، مانتو کتی، مانتو کرپ، مانتو کلوش، مانتو کنفی، مانتو کوتاه، مانتو کیمونو، مانتو گشاد، مانتو گلدار، مانتو گیپور، مانتو لش، مانتو لمه، مانتو لی، مانتو مجلسی، مانتو مخمل، مانتو مخمل کبریتی،  مانتو ورزشی، مانتو یاخما، مانتو یقه آرشال را دارا میباشد و تجربه خرید آنلاین مانتو را برای شما مهیا میکند.
 

مانتو اداری:

مانتوهای اداری، با طراحی‌های حرفه‌ای و مناسب برای محیط کار، شما را در هنگام ارائه ظاهری شیک و حرفه‌ای همراهی می‌کنند. این مانتوها با انتخاب مواد باکیفیت و جزئیات ظریف، ظاهری متمایز و الگویی رسمی را به شما می‌بخشند. در بخش خرید اینترنتی مانتو اداری میتواتنید تنوعی بی نشظیر از انواع مانتو شلوار اداری را ببینید.
 

مانتو مجلسی:

مانتوهای مجلسی، با طراحی‌ها و جزئیاتی شیک و منحصربه‌فرد، ایده‌آل برای مناسبت‌های ویژه و مهم می‌باشند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های لوکس و طرح‌های برجسته، شما را به یک ظاهر براق و دلربا تبدیل می‌کنند. در دسته مانتو ها مجلسی گالری مانتو میرداماد بهترین قیمت مانتو های مجلسی را مشاهده خواهید کرد.
 

مانتو مزونی:

مانتوهای مزونی، با طراحی‌ها و الگوهای خاص و منحصربه‌فرد، به شما فرصت می‌دهند تا به یک لباس استثنایی دست یابید. این مانتوها با استفاده از جزئیات دقیق، دوخت هنری و استفاده از مواد باکیفیت، ظاهری بی‌نظیر و خیره‌کننده به شما می‌بخشند.
 

مانتو اسپرت:

مانتوهای اسپرت، با طراحی‌های راحت و غیررسمی، برای فعالیت‌های روزمره و فرصت‌های تفریحی مناسب هستند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌ها و الگوهای متنوع، به شما امکان می‌دهند به طور هماهنگ و شیک در زمان‌های غیررسمی به نظر برسید.
 

مانتو بهاره:

مانتوهای بهاره، با الگوها و طرح‌هایی روشن و معتدل، شما را در طول فصل بهار همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های تازه و مواد مناسب فصل، ظاهری تازه و پویا به شما می‌بخشند.
 

مانتو تابستانه:

مانتوهای تابستانه، با طراحی‌ها و جزئیاتی خنک و مناسب برای آب و هوای گرم، شما را در فصل تابستان همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های نازک و الگوهای منعطف، ظاهری خنک و راحت به شما می‌بخشند.
 

مانتو پاییزه:

مانتوهایپاییزه، با الگوها و طرح‌هایی گرم و ملایم، شما را در فصل پاییز همراهی می‌کنند. این مانتوها با استفاده از رنگ‌های گرم و طبیعی و مواد بافته‌ای نرم و گرم، ظاهری زیبا و آرامش‌بخش به شما می‌بخشند.
 

مانتو زمستانه:

مانتوهای زمستانه، با طرح‌ها و جزئیاتی گرم و پوشاننده، شما را در فصل سرد زمستان حفظ می‌کنند. این مانتوها با استفاده از پارچه‌های ضخیم و الگوهای بزرگ، ظاهری دلپذیر و محافظت کننده به شما می‌بخشند.
 
 

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 700 هزار تومان

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

خرید بالای 4 میلیون تومان گیفت کارت 200 هزار تومانی
خرید بالای 6 میلیون تومان گیفت کارت 400 هزار تومانی
خرید بالای 8 میلیون تومان گیفت کارت 800 هزار تومانی
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
/* ]]> */