ست لباس

مدل مانتو مزونی

مدل مانتو مزونی

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که حتی با صرف وقت زیاد و هزینه باز هم مانتو مورد نظر خود را پیدا نکرده باشی و و سر در گم باشید این مشکل برای بیشتر خانم‌ های سخت گیر در انتخاب پیش می آید ؛ اما برای خانم هایی که مدل مانتو مناسب با سلیقه خود را پیدا نمی کنند پیشنهاد ما مانتو های مزونی هستند مانتو های مزونی حالت مجلسی و کار شده دارند به دلیل اینکه سری دوزی نمی‌شوند متناسب با سایز و باب سلیقه مصرف کننده دوخته می‌شوند و از کیفیت بالا و عالی برخوردارند.

چگونه مانتوی مزونی مورد نظر خود را پیدا کنیم ؟

این روز ها بیشتر مزون های معتبر ایرانی طرح های جدید و مانتوی مزونی خاص را طراحی و تولید می کنند این مدل ها شامل انواع طرح های ترکیبی با رنگ بندی های زیبا و جذاب هستند همچنین در مدل مانتو مزونی کارهایی را به صورت تلفیقی از طرح های کلاسیک و مدرن می توانیم ببینیم مدل مانتوهایی از طرح های گلدوزی ، تور و غیره نیز در بین مدل مانتو های مزونی طرفداران خاص خود را دارند که یک استایل خاص را به شما هدیه می دهند طراحان مانتو مزونی با استفاده از ایده های بکر و مطابق با سلیقه مشتریان طرح مورد نظر خود را ارائه می کنند.

طراحان مانتو های مزونی برای بهتر دیده شدن کارهای خود مدل ها را در سایت ها و مجلات مد مانتو می گذارند همچنین در عصر حاضر فضای مجازی کمک بسیار شایانی به طراحان می کند تا بازخورد کارهایشان را از طریق کاربران و خریداران در سایت ها ببینند.

مدل مانتو مزونیمانتو مزونی خاص با طرح های جذاب

مانتو های مزون دوز میتوانند مانند مدل های جلوباز و چند تیکه و ترکیبی باشند که تفاوت آن ها با مانتو های سری دوز در نوع دوخت و طرح آنها می باشد این مدل ها دارای سبک جدیدی از مانتو های مدرن و و امروزی هستند و همان طور که گفته شد طرح‌ های تور ، شلوغ و نامتقارن و ترکیب رنگ و طرح با جنس های متنوع از ویژگی‌ های مانتو های مزونی هستند.

مدل زیبا مانتو مزونیمدل مانتو مزونی دخترانه

طراحان مانتو های مزونی برای دختر خانم های جوان انواع مدل های زیبا و فانتزی و جذاب  را در نظر گرفته اند این مانتو ها دارای تنوع رنگ و طرح های زیادی هستند.

مدل مانتو مزونیمدل مانتوهای مزونی پاییزه و زمستانه

شما می توانید مانتو مزونی را متناسب با هر فصل خریداری کنید از طرح هایی که توسط طراحان مدل مانتو های مزونی ارائه می‌شود مانتوهایی با طرح پاییزه و زمستانه هستند ک با پارچه هایی متناسب با این فصل ها دوخته میشوند.

مدل مانتو مزونیمدل مانتو مزونی اسپرت

برخی از افراد می‌کنند که مانتوهای مزونی فقط در طرح‌ های مجلسی طراحی و دوخته می‌شود اما جالب است بدانید مانتو های مزونی با طرح اسپرت نیز جذابیت خاص خود را دارند و دارای طرح های شلوغ و ساده می باشند.

مدل مانتو مزونیتنوع طرح ها و مدل های مانتو مزونی بسیار زیاد است شما می توانید با مراجعه به سایت های طراحان داخلی مانتو های مزونی بیشتر با این طرح آشنا شوید و مانتو مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

 

بازگشت به لیست