ست لباس

شومیز و دانستنی های جالب در مورد آن

مانتو دلتا کراش زیبا

شومیز و دانستنی های جالب در مورد آن

شومیز و دانستنی های جالب در مورد آن. دنیای پوشش زنان دنیایی بسیار وسیع و گاه عجیب است. شاید یکی از تفاوت های اصلی زن و مرد از نظر پوشش باشد. سوالی که تفاوت زیادی بین زن و مرد ایجاد می کند. بدون شک مردان تا به حال چنین تنوع و فرصتی به عنوان زنان در انتخاب لباس نداشته اند و ندارند. شما باید شومیز را بدانید. یک لباس تابستانی باریک و خنک که یکی از محبوب ترین لباس های تابستانی خانم ها می باشد. اما چیزی که ممکن است ندانید این است که شومیز در اصل یک کلمه فرانسوی (chemise) است که با تغییر زبان به شومیز تغییر داد‌ه شد تا تلفظ آن آسان تر شود. همانطور که می دانید شومیز نوعی پیراهن است که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد.
به دلیل پارچه نرم و راحت و همچنین استایل گشادتر و راحت تر، در دسته لباس های تابستانی قرار می گیرند.

ویژگی های کلیدی شومیز

در مورد ویژگی های اصلی شومیز می توان به چند مورد اشاره کرد:

یکی اینکه پارچه شومیز باید برای دوخت و گلدوزی مناسب باشد. به عبارت دیگر بسیار مهم است که پارچه مورد استفاده در دوخت شومیز ذوب نشود.
دوم اینکه با توجه به یکی از کاربردهای اصلی شومیز که پوشیدن مانتو جلو باز است، رنگ پارچه باید به گونه ای انتخاب شود که بتوان آن را با انواع مانتو ترکیب کرد.شومیز یکی از لباس های مد روز است که به دلیل پوشیدن آن به خوبی با استانداردهای پوشش زنانه در ایران مطابقت دارد.

شومیز و تونیک رقبای مشابه

با توضیحاتی که تا اینجا داده شد شاید فکر کنید که شومیز همان مقوی است و هیچ تفاوتی بین آنها نیست. اما باید گفت که تفاوت هایی بین شومیز و Tonic وجود دارد که به راحتی از یکدیگر قابل تشخیص هستند.
ولوم اولین نکته ای است که بین تونیک و شومیز تفاوت قائل می شود. تونیک معمولاً بلندتر از شومیز است و ممکن است تا زیر ران ها ادامه یابد. تفاوت دوم در سبک شومیز و تونیک است. تونیک معمولاً استایل متناسب تری دارد و با حالت جذب روی بدن شما می ماند، در حالی که تونیک شومیز معمولاً استایل شل تری دارد و با فرم پهن تر، اندام شما را زیباتر نشان می دهد. سومین تفاوت جنس آنهاست. شومیز، برعکس، تونیک از پارچه هایی مانند ابریشم دوخته شده است. چهارمین تفاوت در الگوی آستین است. شومیز معمولا با آستین های بلند دوخته می شود و تونیک می تواند یک پیراهن با آستین های کوتاه تر باشد. بنابراین حتی تونیک های مردانه نیز در بازار یافت می شود.

شومیز و مانتو، دوستان همیشگی

ترکیب شومیز و مانتو همیشه یک ترکیب برنده است.استفاده از شومیز به عنوان زیر مانتو به دلیل جنس و استایلی که دارد، هم استایل شما را زیبا می کند و هم شما را تا حد امکان در فصل گرما خنک نگه می دارد.

پیشنهاد ما استفاده از شومیز زیر مانتو، استفاده از حریر برای مانتو رسمی و فانتزی و استفاده از پیراهن های نخی و طرح دار برای مانتو اسپرت است.

شومیز به عنوان یک لباس مجلسی

شومیز به راحتی با کمی ترفند می تواند به عنوان یک لباس زیبا و جذاب استفاده شود. می توان آن را با شلوار جین و شلوار پارچه ای گشادتر ترکیب کرد. همچنین به راحتی با انواع مانتو هماهنگ می شود.

یقه شومیز انواع مختلفی دارند (از یقه هفت گرفته تا یقه چین دار). یقه چین دار بیشتر برای استایل های رسمی و خانم های مسن مناسب است.

شومیز یقه هالتر برای مهمانی ها نیز عالی هستند و می توان آنها را با لوازم جانبی مانند گوشواره های پهن ست کرد.

حالا که توضیحات شومیز را خواندید و با شومیز بیشتر آشنا شدید، بد نیست پیشنهاد مارا برای استایل خود بخوانید تا بتوانید با بیشترین هوشمندی استایل خود را انتخاب کنید.

اولین پیشنهاد از ست شومیز این است که با شلوار جین و کفش پاشنه بلند همراه شوید این استایل یک استایل اسپرت است که برای استفاده در مجالس دوستانه مناسب است.

همچنین برای اینکه بتوانید با این استایل بیرون از خانه ظاهر شوید، می توانید با انتخاب یک مانتو مناسب که رنگ آن با رنگ شومیز شما همخوانی داشته باشد، به راحتی با این استایل بدرخشید.

خرید بهترین شومیز

خرید بهترین شومیز عبارتند از :

1-خرید بهترین شومیز زنانه با پشت باز

این سبک شومیز در بین خانم های جوان بسیار محبوب است. برای این مدل بهتر است موهایتان را به سبک گوجه ای ببندید. می توانید این مدل شومیز را با دامن یا شلوار جین برای مهمانی ها بپوشید و با هم ترکیب کنید. اگر برای این ست از چکمه های بلند استفاده کنید، جذابیت شما چندین برابر می شود.

2-شومیز جلو بسته مدل

این سبک شومیز نیز جذابیت خاصی دارد. بسیار شیک است و جلوه خاصی به اندام شما می دهد.

3-مدل زنانه شومیز با یقه هفت

این مدل یقه دارای دکمه یا نمونه ای است که دور گردن بسته می شود. همچنین پایین یقه او حجیم است. بسیار زیباست و به اندام شما جلوه خاصی میدهد.

4-شومیز زنانه مدل یقه ملوانی

این مدل های شومیز بسیار محبوب و پرطرفدار هستند. خانم هایی که برای شان خود ارزش قائل هستند معمولا این مدل شومیز را انتخاب می کنند.این استایل شومیز استایلی شیک و خاص به شما می دهد.

5- خرید بهترین شومیز زنانه مدل گل دوزی شده

برخی از شومیز ها گل دوزی شد‌ه اند. خانم هایی که این طرح را دوست دارند می توانند این مدل را انتخاب کنند. قسمت پایین و دم آستین معمولا گل دوزی می شود. برای این منظور معمولا از پارچه هایی با گل دوزی استفاده می کنند.

6-شومیز زنانه جنس حریر

این مدل شومیز برای مهمانی ها و مجالس مناسب است. بیشتر رنگ های کم رنگ و روشن برای مجالس توصیه می شود. بهتر است این مدل شومیز را با شلوار یا دامن تیره ترکیب کنید.

7-شومیز زنانه مدل گشاد با آستین باز

پوشیدن این شومیز باعث می شود احساس راحتی کنید. الگوی آن خاص و زیباست و به خوبی می نشیند. معمولا آستین های این الگوی شومیز را باز می گذارند و با مقداری پارچه خودشان به صورت پاپیونی به هم می دوزند و می بندند. این استایل شومیز نیز طرفداران خود را دارد و می توان آن را با شلوارهای کمر بلند ترکیب کرد.مانتو زرد را با چه ست کنیم

8-آستین کوتاه چین دار شومیز

آستین کوتاه چین دار شومیز یکی دیگر از مدل های محبوب و پرطرفدار در بین خانم ها است. این شومیز را می توان برای لباس های زیر جین استفاده کرد.این مدل شومیز برای فصل تابستان مناسب است.

9-خرید بهترین شومیز یقه حریر زنانه – یقه چین دار

این مدل های شومیز برای مهمانی های رسمی و مهم تر مناسب هستند. این مدل شومیز بیشتر برای خانم های مسن مناسب است.

10-شومیز زنانه با گل برجسته روی یقه

برخی از ابریشم های شومیز روی یقه خود گل های برجسته دارند. این طرح جذابیت خاصی دارد و استایل شما را جذاب و زیباتر جلوه می دهد. بهتر است کفش های خود را با شومیز خود هماهنگ کنید. یعنی از مدل کفشی استفاده کنید که روی آن گل های بیرون زد‌ه باشد.

11-شومیز مدل یقه دار زنانه

این مدل ابریشم شومیز و بسیار جذاب است و فرم بسیار خوبی دارد. اگر موهای خود را دم اسبی بلند با این شومیز ببندید، جذابیت شما چندین برابر می شود. همچنین استفاده از گوشواره های بزرگ و کمی پهن برای این مدل شومیز ضروری است.

12-پاپیون زنانه مدل شومیز

این الگوی حریر شومیز دارای یقه روبانی است و بسیار زیبا و پرطرفدار است. پاپیون استفاد‌ه شد‌ه در این شومیز آن را بسیار محبوب کرد‌ه است. می توانید از آن برای بهار مانتو در تاریخ های خود استفاده کنید.ویژگی های مانتو دلتا کراش

13- شومیز زنانه مخمل

این مدل شومیز برای ایجاد یک استایل خاص و شیک برای مهمانی ها بسیار مناسب است. در بهار و تابستان می توانید آن را با کفش های بلند بپوشید. این مدل مناسب خانم هایی است که به دنبال استایلی جذاب و شیک هستند.

امیدواریم مطلب شومیز و دانستنی های جالب در مورد آن برای شما مفید باشد.

گالری بزرگ میرداماد با چندین سال سابقه درخشان در زمینه تولید و ارائه انواع مانتو یکی از با سابقه ترین ها در کشور به شمار می رود. با مراجعه به این مجموعه می توانید اقدام به خرید با کیفیت ترین و بروز ترین انواع مانتو نمایید. درنظر داشته باشید گالری بزرگ میرداماد با توجه به سلیقه مشتری متنوع ترین محصولات را طراحی و تولید می نماید تا تمامی افراد با سلیقه های گوناگون مانتوی مناسب خود را در این مجموعه انتخاب و خریداری نمایند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط